Dostaneme zrkadlo 250x60 do bytového jadra?

Chceme spojit wc s kupelnou namiesto bytoveho jadra.Vznikne priestor 350x200cm.Planujem dat do vnutra zrkadlo250x60.Mame sancu sa tam s nim dostat?Mate niekto skusenosti s montazou tak velkeho zrkadla?Dakujem.
Odpovedať
Ale ano...treba to prepravovať na nejakej drevotrieskovej doske ,obalené dokopy stretch fóliou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, nase zrkadlo, ked teraz viezli, malo asi 170x90cm a mali ho na voziku an takej akoby penovej latke polozene, proste na takom makkom.. von ho brali takymi pricuckami, takze v tom by problem nemal byt, len aby ho pocas prepravy nerozbili...
Odpovedať
@bagwel - problem moze nastat vo vytahu alebo na schodisku. Odporucam zobrat meter a odmerat, ci sa to vojde.
Odpovedať
pokial si pamatam, bytove domy sa kedysi projektovali tak, aby sa dal preniesť predmet istej velkosti, napríklad klasicka maželska posteľ a pod...len si presne nepamatam ten rozmer a nemam tú normu pri ruke, ale myslim ešte že 250cm by sa malo dať preniesť... ved to je porovnatelne s roldorovymi dverami a tie sa predsa dajú preniesť všade, teda po schodisku, do vytahu to nevojde ... inak ja som viezla makkymi vecami podložene zrkadlo 180x80 na zadnom sedadle v aute tak, ako mi ho do folie zabalili v sklenarstve a nič sa mu nestalo... ale ta doska to istí...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?