Bytové jadro

Ahojte, chcem sa spýtať či niekto v posledných mesiacoch riešil nové bytové jadro, a cca približne cenu za rozobratie umakartu, nové sa bude robiť zo sadracu,veľkosť cca 2x2,3 m, wc je zvlášť,poprípade vedeli by ste mi odporučiť nejakú firmu ( okrem Sika) ktorá by to urobila úplne celé vratane vodárov a elektrikárov v okolí RS.velmi pekné ďakujem za odpoveď🙂
Odpovedať
@simona_rajcova preco Siko nie?
Odpovedať
@marex4 siko je podľa môjho názoru zbytočne predražené, nečakám síce v tejto dobe finančné zázraky ale chcela som vedieť či sú aj nejaké iné možnosti 🙂
Odpovedať
@simona_rajcova tak podla mojho skromneho nazoru teraz nic extra lacne nezozenies, to je proste fakt. tie ceny sa nejako zasadne nelisia v dnesnej dobe. vsetko slo hore.
Odpovedať
@simona_rajcova ceny isli vyrazne hore, takze to lacne nebude asi nikde, najma ked to chces takto na komplet porobit. Lacnejsie ta to vyjde, ked si to posplatas tak, ze nieco aj samy, nieco majstri. Mam kamarata co teraz preraba a povedal si, ze radsej si co najviac porobi sam.
Odpovedať
Profilova fotka
Siko je fajn v tom, ze ti to vsetko urobia a nemusis sa o nic starat. Znamej robili a sice tiez cena sa jej moc nezdala, tak spominala, ze je rada, ze si im to dala robit, lebo nemusela nikoho viac hladat.
Odpovedať
@luckapuc no rada by som ale ja to urobiť neviem takže jedine firma 😊
Odpovedať
Ci Siko, či hocikto sú len sprostredkovatelia, majú zmluvy so živnostníkmi, a za sprostredkovanie si uctuju. Keď chceš lacnejšie tak si ich zozen sama. Nájdu sa partie, ktoré spravia všetko, majú kontakty na elektrikárov, takže sami si všetko z organizujú. Ale pravda je taká, že tie dobré partie sú vybookovane aj na pol roka dopredu.
Odpovedať
@zita19 aspon sa da podla tohto spoznat dobra partia a ak to cloveku zas tak moc neponahla, tak pockat sa vyplati.
Odpovedať
@zita19 to je pravda, kamarát tak kúpil byt, chcel hneď začať prerábať a povedali mi, že tak po novom roku sa môžu dohodnúť, že nemajú tento rok už vôbec kapacitu a takto mu to povedali asi traja 😄
Odpovedať
@marchenzo @bianka001 ja som pred troma rokmi za jedna ala partiu v januári, mali čas až v októbri. Ale aspoň som mala čas všetko nakúpiť dopredu, oni si kupovi len materiál na murovanie, vodu a elektriku. Obklady, sanita, batérie, vypínače a všelijaké serepeticky som mohla vyberať a nakupovať bez stresu.
Odpovedať
@zita19 inak z tohto pohľadu to chápem, to je lepšie, lebo veľakrát keď je to pod stresom, tak človek nemá ani možnosť si dobre rozmyslieť čo chce a často sa kúpia veci s ktorými ani nejako nie sme stotožnení
Odpovedať
Profilova fotka
@bianka001 tak to hej, ale tak vyse pol roka asi nepotrebujes na to, aby si vybrala obklad a vypinace zase.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simona_rajcova jasne, rozumiem, len ma zaujimalo, ze ci to ma aj nejake opodstatnenie, ze preco toto nie 🙂
Odpovedať
@steffan33 kazdy je v tomto smere iny, niekomu treba viacej casu niekomu menej, ja by som nedbal aby sme za par mesiacov mali vsetko vybrate, ale polovicka potrebuje proste viac casu, venovat sa tomu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?