Zrušenie bazéna a úprava okolia

Asi trochu netradičný príspevok, ale verím že niektorí už máte skúsenosti aj s týmto: v strede záhrady sme mali bazén s dlažbovou terasou, pred rokom sme vybrali bazén a zasypali jamu zeminou, na vrchu zatiaľ piesok. Radi by sme celý ten zvyšok skultúrnili a nejakým spôsobom upravili v rámci možnosti čo najestetickejšie, len nám chýba dobrá myšlienka či nápad. Dlažba okolo pôvodného bazéna má ostré hrany, miestami je aj prepadnutá, skrátka na odstránenie, zvyšok vydláždenej terasy v poriadku a mohol by zostať zachovaný. Napadlo ma vybrať ten kruh dlažby okolo bazéna, dosypať pieskom až po vrch a v lete do stredu postaviť nafukovací bazén. Lenže.. no neviem, nejaké dobré nápady? 🤷‍♂️
Odpovedať
ja by so vybral ten zasyp a vnutri spravil kruhove sedenie s miestom na opekanie
Odpovedať
Dobré.....Tu všetci budujú bazény,temperuju, "vycaluju " zaň cca 15000 evri a Vy ho idete zasypať......No čo na starosť normalne,treba sa o to starať,a nie je čas...
Odpovedať
Profilova fotka
škoda, bolo to pekné jazierko
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm ako ja ti poviem, že podľa mňa je to veľká škoda a keď sa to tak vezme a staráš sa oň pravidelne, tak to nemôže byť predsa nič strašného. čo by podaktorý za takýto bazén dali
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez pozdava ten napad s tym posedenim, to vyzera super. ak teda nemate uz niekde inde vybudovane sedenie 😎
Odpovedať
@pfabry no ocividne ho az tak nepotrebovali, ked sa rozhodli ho zrusit... pre niekoho je bazen len zatazou..
Odpovedať
Profilova fotka
@melanie9 Neviem si predstaviť človek, pre ktorého by bol záťažou. Jasné treba ho čistiť, udržiavať ale podľa mňa to stojí za to
Odpovedať
@pfabry mate bazen?
Odpovedať
Profilova fotka
@pistikus Zatiaľ nie ale plánujeme. U mojich starých rodičov sme ale bazén mali, teda stále tam je len tam už moc nechodíme a pomáhal som každú jar čistiť takže viem, že to nie len tak
Odpovedať
Skoda ze ste ho zasypali. Mne by sa tam hodilo jazierko, smerom k tomu domceku zahradnemu by som to vydlazdila a urobila pergolu, so sedenim, dookola vysadila kvety a kriky, nech je z toho zatisie na posedenie, grilovacku a oddych
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?