Reálne skúsenosti s vírivkou - podelíte sa?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Aké sú úskalia pri používaní vírivkyv exteriéri, poprípade v zime, chémia, čistenie, prevádzka, poruchovosť? Podľa čoho vyberať, najradšej nie nafukovaciu.
Odpovedať
1
2
@eeffka @atak77 že vy ste tam boli spoluuu :D :D :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Máte niekto skúsenosti s vírivkou zn. Premium Malaga?
Odpovedať
Má, prosím niekto skúsenosť s vírivkami od firmy Infrasaunaeurope v Komárne? Za informácie vopred ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
S virivkou Jupiter od Wellis tu je niekto, nikde som nevedel najst na ako dlho a v akych intervaloch mam nastavit cerpadlo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, potrebujem pomôcť, máme nafukovaciu vírivku 910l s kartušovou filtraciou. Voda napustená z vodovodu. Po napustení skontrolované PH a pridaná dezinfekcia Polympt aj s vločkovačom, o 2 dni na to je voda mliečna, PH je 7,1. Pridala som dezinfekciu ale žiadna zmena, čo treba urobiť? Na prvej fotke je aktuálna voda a na druhej aká bola včera
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka112w toto zaujima aj mna, lebo tiez mame tento problem.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka112w kup Guanicid SPA - červený, Guanicid OXY červený a dávkuj podľa návodu. žiadne vločkovače debiliny .... len ti to zamúti vodu.
Odpovedať
@lenka112w Pridali ste aj Oxidacny pripravok? Ak nepomoze skuste este ak zozeniete ten Guanicid SPA + oxydacnym pripravkom. Ten som mal minuly rok. Skusal som ho na studnovu vodu-tam to nebolo idealne aj ked mame hlboky vrt, voda sa po 7-10dni kazila ked mala 30 a viac stupnov no pocit sviezosti super. Tak som menil vodu kazdych 7-10dni...Voda z vodovodu bude uplne v pohode... Ak ani to nepomoze tak Savo tablety "mini" do virivky. Toto leto ich testujem prvy krat, voda cistucka nic ine tam nedavam ani nemeriam PH a ani mi voda nepeni ked zapnem bublinky. Filter vystriekam vodou ak sa mi zda, ze uz nieco zachytil vzdy den/noc po kupani. Vodu som menil len podla pocitu, ze uz by bolo treba, inak cistota. Vy mate mensiu virivku ako my tak mozno by stacilo vzdy polku tej Mini tablety. Ak by ste mali pocit, ze chlor je trosku "naakumulovany" ked je virivka dlhsie zakryta tak pred vstupom odokryt a pustit na chvilku bublinky> chlor je prchava latka. Tam treba ratat, ze ak je vonku chladno tak o jeden stupen si vodu schladite. Zaklad pred vstupom do virivky je si dat rychlu sprchu a aspon trochu sa "odmastnit" 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?