Plastový bazén od Gluc PBS s.r.o. - skúsenosti

Dobrý deň chcem sa spýtať či nemá niekto skúsenosť s firmou Gluc PBS s.r.o . Jake sú od nich bazény kvalitou . Lebo rozmýšľame nad kupou bazénu 6x3x1,2 ako set. A ak ste ho niekto kupoval alebo od inej firmy koľko vás vyšli betónové práve (deka,obsypanie betónom ) Dakujem .
Odpovedať
Profilova fotka
Mam a som spokojny Deka 550 beton s pumpou 150 robota a karisiet Obbetonovanie 1 polovica suchy beton 170e a 4 ludia 2 polovica pumpa 250 e a dvaja Plocha na okolie 550e beton pumpa 2ludia 150e robota Lemovky 1300e
Odpovedať
Neposlali by ste mi prosím vás fotku ako vizera .. ?? 🙂 a ako dlho ho už máte ??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@martin224 Dobrý deň, dali ste si nakoniec bazén od tejto firmy? Ak áno ste s ním spokojný?
Odpovedať
@nikola1212 pekne zdravím nie nedali nakoniec mame objednaný laminátový od firmy bauer.
Odpovedať
Profilova fotka
@martin224 môžem poprosiť aký model ste si vybrali a cenu?Kľudne aj do správy.Dakujem
Odpovedať
@branoh nech sa páči NOVINKA!! 😊😊 Sklolaminátový bazén 5,2x2,7x1,3m -3200€ . Videli sme ho naživo a parada budúci týždeň nám ho dovezú 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@martin224 kde sa da taky bazen vidiet?
Odpovedať
Okres Topoľčany napíšte na FB bazenybauer a ony Vám presne povedia 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@martin224 Ako ste spokojný s tým bazénom od firmy bauer? Je to ten biely, čo majú na FB? Ak áno nevidno v nom a na okrajoch vo vyske vody špinu? A neni moc malý?
Odpovedať
@wolodymyr môžem sa opýtať ako dlho máte od nich bazén ? a či stále ste spokojný ? poznáte viac ľudí čo majú od nich bazén a ako sú spokojný ? na nete som veľa recenzii nenašiel na nich tak preto sa pýtam. Je tu viac ľudí čo bralo bazén od Gluc PBS s.r.o spokojnosť ?
Odpovedať
Profilova fotka
@karol6777 mame ho dva roky a spokojnost. Ked to zautomatizujes tak prakticky minimalna udrzba len co hodis vysavac dnu a vyberies ho.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@martin224 rozmýšľame si kúpiť bazén od firmy Bauer , možete sa podeliť o skúsenosti stou spoločnosťou ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
rozmýšľame si kúpiť bazén od firmy Bauer , možete sa podeliť o skúsenosti stou spoločnosťou ďakujem
Odpovedať
@astrix Bazen od firmy Bauer mame prvý rok maximálna spokojnosť . Skvelý prístup , poradenstvo hodnotím na 100% 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte chcem sa opýtať že akú vysokú zálohu ste dávali pri objednávaní bazéna. Ja idem objednávať bazén od Ebama a chcú zálohu 100 % z ceny. Trošku sa čudujem lebo inde pýtajú 50 % či ste sa s tým už stretli.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@karol6777 kupoval som a bez problémov. Ide o zákazkovú výrobu konkrétne v mojom prípade podľa požiadaviek, takže to viem pochopiť. Inak bazén bol v poriadku, môžem len doporučiť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?