Odporúčania pre zastrešenie bazénu

Hľadám medzi vami, odporučenia s kým ste spokojný čo sa týka zastrešenia bazénu. S akou firmou? Čo si tam treba dať, čo je potrebné. Otvor atd. Pretože každá jedna položka je finančne drahšia, tak aby sme nemali zbytočnosti. Bazén mame ovál Ibizu z mountfieldu. Ten najväčší. Chceme to koli deťom a bezpečnosti.
Odpovedať
tiež by som sa pripojil. Ako zabezpečiť čo najmenej nákladne bazén Vario V7 z mountfieldu. 7,3 x 3,7. Tiež kvôli deťom
Odpovedať
@kradino aj ste si dávali niekomu a niekde naceniť? My sme chceli tiež vás spomínaný bazén, ale napokon sme vzali v podstate je to skoro to iste či máte vy len hlbšie 1,50. Už ste ho minuly rok aj používali? Nás len teraz čaká v garáži a čakáme na majstrov a ide sa na to. Este niesom na isto kam ho dáme. Ale zvazujeme po pravej strane dvora, na slnečné miesto a blízko terasy ak niečo náhodou. https://www.mountfield.sk/bazen-ibiza...
Odpovedať
aj náš ešte čaká v garáži na lepšie počasie 🙂 My už vieme kam ho dáme, ale čakajú nás úpravy pozemku, takže bude toho dosť, ale tiež pri terasu ho chcem dať
Odpovedať
@kradino a podklad mate nejaky spraveny, ci ho date len na travu?
Odpovedať
@kradino áno aj my sme vo fáze, že len dom stojí a okolo nič. Teraz blázon čakáme na lepšie počasie. Teraz u nás prší a je velmi mokro. Ak sa niečo stane tak aby sme boli hneď blízko. Čo chcete dať dookola bazenu??? A pod lehátka? Koncom týždňa sa mame stretnúť s obch.zastupcom z Čiech dal mi cenovú ponuku, môžem poslat do IP z ALUPO, ale že montáž až cez prázdniny majú toho veľa. Snáď keď sa strateneme budeme múdrejší. Potom tiež som písala do inej firmy z Čiech ale je to cca to iste. Foto dvor a nič, ale to je ešte celkom sucho... teraz sa nedá nič robiť.
Odpovedať
@kradino dnes bol u nás obchodný zástupca z Alupo. Všetko nám vysvetlil. Aj čo treba pripraviť. Keď začneme bazén robiť príde skontrolovať. Doporučil nám čo je postačujúce pre tento typ bazéna. Mame z toho dobrý pocit. Už len do akej farby ist. Ešte pozeráme recenzie. Cena po zľave a bez DPH je 3049€. Čo však musíme zmeniť sú schodíky do bazéna.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som hladal prave nedavno firmy, ktore robia zastresenia. Je to viacmenej na 1 kopyto, mam pocit, ze profily hlinikove a polykarbonaty (ci uz dutinkove - lacnejsie alebo cire) sa proste vozia asi niekde z Ciny a tieto firmy to len ohybaju, rezu, proste montuju...aretacne prvky, uchytky, posuvne mechanizmy vyzeraju podobne (ak nie rovnako). Struktura tych profilov sa meni, niekto ich ma spevnene, hrubsie profily, niekto mensie - tym padom aj cena sa meni. Neviem, ci sa mozu firmy spominat, ak nie, tak to zeditujte, ale ja som si dal nacenit: v CZ od firiem Albixon & Alupo, v SR od Alukov (je aj v CZ aj v SK), Oceanik, Diamant. Co sa tyka typu, treba porozmyslat, ako to chcete pouzivat. Nizke to len prekryju, no neda sa pod tym vobec plavat v pripade horsieho (chladnejsie, veterne) pocasia. Stredna vyska je taky dobry kompromis, kde sa da bazen pouzit aj ked to je zavrete, ale osusit sa musite uz vonku. Kto si to moze dovolit finacne a "priestorovo/designovo", tak moze dat aj vysoke zastresenie. My sme to vizualne nechceli, je to uz dost velky zasah do vizualu pozemku/zahrady. My sme nakoniec tiez vybrali Alupo (model Alupo New, 4 segment, max vyska tusim 90cm), kde sa nam zdal pristup najprofesionalnejsi, ochotni ludia, dobry produkt - napr. malo firiem ponuka 1 kolajove zastresenie. Este to vsak nemame, kedze kvoli Covid19 sa stavba bazenu omeska...no dufame, ze do konca leta to bude. K inym firmam a ponukam sa kludne vyjadrim cez sukromnu postu, ak to niekoho zaujima. My sme si davali nacenit na 7x3,5 bazen.
Odpovedať
@kradino mame Vario V6
Odpovedať
@sidzej áno teraz je to všetko posunuté koli covid 19. Dali sme si naceniť u už spomínanej firme na SK a teda je tam rozdiel dosť veľmi veľký.
Odpovedať
@mateson vyzerá to veľmi pekne
Odpovedať
@bianka... môžem sa opýtať, že v ktorej firme to bolo drahšie? Mame ist do Alukovu...Takze vy odporucate Alupo?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
@sidzej Ahoj, prosim ta tiez teraz riesim zastresenie, tiez ideme stavat bazen 7*3,5 🙂 a chcem ta velmi pekne poprosit, ci mi mozes do SS poslat tie ponuky, co si dostal. Dakujem velmi pekne 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som si dal nacenit aj na SK aj v Cz. Cena porovnatelna vsade par stovak hore dole. Nakoniec vyhral alukov. To zasklenie bolo najkrajsie a kupoval som v zime tak bola aj zlava a bolo aj najlacnejsie nakoniec.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@majo235 nejdu ksefty? 😐
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?