Cenová ponuka na plastový bazén r.2019.

Ahojte, chcela by som sa poradiť s tými čo plánujú bazén alebo už majú. Sme sa rozhodli pre plastový bazén (prvé plány boli síce murovaný potiahnutý fóliou ale keď som začala zisťovať ceny na fólie rýchlo sme od toho upustili), nakoľko je cena priaznivá a nám stačí na vykúpanie sa nás aj detí. Samozrejme chceme čistú vodu, popritom sa okolo údržby nenarobiť. Preto prikladám CP, ktorá je najvýhodnejšia (dostali sme ich viacero ale táto je najlepšia): Hranatý bazén 6x3x1,2mtr farba biela perleť 1819eur vstavané schody po celej šírke bazéna 709eur skimmer a trysky 120eur piesková filtrácia Hanscraft FSP 8m3/h 439eur prepojovacia sada k pieskovej filtrácii 139eur piesok do filtrácie 45kg 28eur guľové ventily k piesk.filtrácii 35eur protiprúd 70m3 989eur celková cena po zľave 4277eur Ešte chceme dokúpiť šachtu na uloženie filtrácie cena 339eur a tepelné čerpadlo 919eur. Pre tento rok to stačí, mali by sme tak vyjsť do ceny 5500eur, samozrejme nepočítam do toho výkop jamy a zabetónovanie. Ešte možno poloautomatický vysavač za cca 200eur, uvidíme ako bude fungovať a budúci rok uvidíme, pretože sa mi nechcem vyhodiť hneď 1000eur za automatický vysávač. Rozmýšlali sme aj nad solinátorom ale taktiež kvôli vysokej cene až budúci rok, tento rok budeme ošetrovať ručne. Teraz by som Vás chcela pekne poprosiť keby ste sa mi vyjadrili k tejto CP, ja si myslím že je výhodná. P.S. CP som dostala aj z ČR ale vychádzali na toto isté príslušenstvo cez 5000eur a to hovorím o cene bez DPH, takže asi už to nie je v Čechách tak výhodné ako kedysi. ďakujem vám za názory
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 zalezi aky chcete bazen - ci zapusteny, alebo polozeny na zemi, zastreseny alebo bez. Realizacia zapusteneho bazena so zastresenim vyjde dokopy cca 15 000-20 000 eur - zalezi ako sikovny je domaci pan. Treba priratat vykop, sachta, ulozenie technologie, nieco okolo bazena - dlazba a pod., zastresenie... Takze podla mna cena bazenu a technologie je len 1/3 ceny z celeho...
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 a nenarobit sa okolo udrzby je pekne, ale bude ho treba udrziavat a ak nebude zastreseny o to viac...
Odpovedať
@lenka_21 bude zapustený do zeme ale myslím že 15000-20000 je v prípade plastového bazéna trošku prehnaná suma. Už to máme predbežne spočítané a prípravné práce do cca 2000eur sa vmestíme, potom samotný bazén cca 6000eur vrátane príslušenstva a zastrešenie nám nacenili na 2500eur (budeme dávať lamelové zastrešenie s automat.pohonom lebo nám sa to skleníkové nepáči). Čerpadlo a pripojenie studna-bazén-kanalizácia nám bude robiť známy a dlažbu už máme kúpenú tá stála cca 500eur. Takže by sme sa mohli vmestiť do 12000eur. Veď uvidíme, keď bude hotové tak napíšem ako nám to vyšlo. Chceli by sme do leta všetko zrealizovať.
Odpovedať
pocitate tu polozky po 200 euro ale cena betonu na podklad a obetonovanie bazena je vysoka polozka. bez obetonovania by som sa trochu obaval.
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 ved uvidite.
Odpovedať
@jozefsv určite budeme aj obetónovávať suchým betónom. Betónová platňa hrubá cca 20cm, tam nás bude stáť betón 400eur (cez betonárku) a pravdupovediac neviem koľko vyjde ten suchý betón.
Odpovedať
za suchac sa bere okolo 45-50 za m3 bez dovozu, v podstate ako aj za iny, zalezi kto drzi ake ceny.
Odpovedať
@pariska512 ktorá firma Vám robila cenovú ponuku, prosím? Ja som ich už oslovila veľa, mame problém s termínom dodania, všetko už pre nás veľmi neskoro plánujú doručiť (v polke júna), dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?