Cena za murovaný bazén 10x5

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň. Zaujímali by ma odhadované ceny na murovaný bazén 10x5. Podľa fotky približne. Prvé 2metre hĺbka cca do 30cm, ďalšie 4metre hĺbka 1,5m a nasledujúce 4metre hĺbka 2m. A v prípade, že by sme pri tejto cene okoktaveli, ma zaujíma, aký cenový rozdiel by spravila úprava rozmerov z 10x5 na 8x4. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba praveze ja viem tiez zohnat cez znameho co s tym robi. Kolega mal najlepsiu cenu na bazenovu foliu 1900 euro a henten chalan co s tym robi, mu vybavil tu istu za 1100 a aj mu to ofolioval za 5 litrov marhulky :-D Dufam ze sa to podari aj mne tak za lacno :-D
Odpovedať
@pipulkoo alkorplan 3000 19,5E/m2
Odpovedať
@rkorba a koľko si platil za robotu ja mám cenu 50 e/m2 na komplet s DPH ale naznačil že sa dá aj bez 😄 takže cca 40 e no ...
Odpovedať
@karol6777 urobim si to sam.
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba uz mas takto zateplene? tak pecka :) kastliky nerobili problemy? @pipulkoo ja zacnem kopat, ked urobim studnu, tak ku sachte, by mohol aj na bazen vykopat , nech rozmyslam co so zeminou :D
Odpovedať
@jblaze tak tak z vnutra na finale z vonku na finale :-) Bazen spolu s terasou, na buduci rok vratane plotu.
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba a s FV je to ako? zapojil si sytem ci este nie? : )
Odpovedať
@jblaze nie je kedy kua, kazdy mesiac prichadzam o 100E usetrenych na ee.
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba aj jaaaj toto by ma sralo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba ked su znamosti, tak neni o com. Vela veci sa da vybavit
Odpovedať
To je náš miláčik😉
Odpovedať
Ahojte. Práve riešime foliovanie bazéna 7,5 x 3,1 x 1,35 m, zapojenie skimmera, filtrácie a dostali sme cenovú ponuku na 4000 ečiek. Všetci bazenári sú zaneprázdnení, tak neviem, či to nechať na jar, alebo to dotiahnúť ešte do zimy. Poraďte mi prosím.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alenasur Foliovanie yriesene? U mna bol pan a pytal 40e/m2 vratane materialu. Zacal som pozerat po mozaike. Tu si viem spravit aj sam, len netusim co treba dodrzat ak sa dava do bazena....
Odpovedať
@martin_horny Áno. V septembri to spravili bazenári, zapojili filtráciu, zobrali 4300€. Ale hlavne, že to už je hotové.
Odpovedať
@alenasur Aka je skutocna vyska hladiny?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@radomel ahoj,kto Vam to robil,aka je velkost plavacej zony a kolko to vyslo eur?
Odpovedať
@codyy 130 cm
Odpovedať
@mamusia všetko sme robili svojpomocne, iba fóliu a filtráciu firma z Púchova a cena cca 10.000 eur
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
No co strechaci robi niekto v dnesnej sialenej dobe bazen?
Odpovedať
@rkorba ja 😄
Odpovedať
My sme minuly rok dokončili a už sa kúpeme pekne 🙂 @rkorba
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba aj ja 😄 ale vsetok material nakupeny este minuly rok 😉 okrem strechy. Ta ma asi zrujnuje 😄
Odpovedať
@pipulkoo tak tak, akurat furt daco dokupujem a tuningujem 🙂 Keby som nemal elektriku a vodu zadarmo a nedajbože ešte mal kupovať tento rok železo, foliu... tak sa na to na 101 percent vykašlem.
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba no to zelezo zas vyletelo. Teraz kamos kupoval karirohoze na garaz a bez papira posrata sestka 42 euro. Im to sibe celkom. Ja som do deky pred 4 rokmi kupoval 8x150x150 po 23 ruro. Teraz stoji okolo 70 euro. Retardovani su. By ma zaujimalo ake naklady sa im tak strasne zvysili ze to muselo takto zdraziet. Ja mam plat poslednych 5 rokov stale rovnaky. Clovek moze aj skapat od hladu, to nikoho nezaujima. No veru nevim si predstavit teraz ist stavat dom 😄 asi by som isiel do cinzaku 😄 a uz robis bazen?
Odpovedať
Profilova fotka
Tento rok som prerobil okolie bazenu, konecne som sa zbavil tych skaredych, nekvalitnych wpc dosiek a dal som krasne dlazby.
Odpovedať
@oli333 Prečo je tá jedna koľajnica na prekrytie tak dlhá?
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 Pretože ak odsuniem zastrešenie, tak ho musím zaparkovať a strecha sa zroluje.
Odpovedať
@oli333 Pýtam sa, lebo som zvedavý, ako takáto strecha funguje. Takže to sa odsúva smerom k tej najnižšej časti? A tá posledná, najnižšia, sa tiež odsúva, či tá zostáva na mieste? A aká strecha sa zroluje? To nie je pevná strecha? Asi si budem musieť pozrieť nejaké videá na YT, ako to funguje. Takto z fotiek si neviem predstaviť, ako je to odkryté. Nemáš takú fotku?
Odpovedať
@chrobak7 jednotlive pevne segmenty sa odtahuju od najvacsieho po najmensi a odsunut ich mozes po kolajnici tak daleko, ako ju mas dlhu 🙂. Tym padom mas cely bazen krasne odkryty. Ale videla som uz aj tak urobene, ze posledny najmensi segment bol napevno a nedal sa posuvat. Oli to ma presne tak, ze od najvacsieho zasuva a posunie na kolajnicu mimo bazena, takze su vsetky casti prestresenia vlastne na sebe.
Odpovedať
@chrobak7 Pre predstavu ... edit: Jaaj chyba, 2x mi to pridalo a neviem jednu fotku odstranit :-/.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?