Bestway 56406 bazén s konštrukciou 305 x 76 cm

Profilova fotka
Rada by som Vás poprosila o skúsenosti s nadzemnými bazénmi. Mám vo výhľade Bestway 56406/56408 bazén s konštrukciou 305 x 76 cm. Je variant bez i s filtráciou. Zaujíma ma, ako často je potrebné meniť vodu, či je nutné pri takom množstve dopĺňať nejaké chemikálie a nejaké ďalšie referencie. Ďakujem. Nadzemný rodinný záhradný bazén od talianskej firmy Bestway s kovovú konštrukciu. Bazén vďaka svojej kovovej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný, stačí len postaviť a napustiť vodou. špecifikácia Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vonkajšie dve vrstvy, z testovaného zdravotne nezávadného PVC. Súčasťou bazénu je kovová konštrukcia a opravná sada na bazény. Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi Jednoduchá a rýchla montáž (10 - 20 minút) Odolný voči poveternostným a klimatickým vplyvom, odoláva UV žiareniu Kovový rám s antikoróznou úpravou Jednoduchá údržba a čistenie bazéna 2 úchyty pre upevnenie hadíc z filtračného zariadenia Ventil pre rýchle vypustenie -rozmery 305 x 76 cm -4678 litrov kapacita -Náplň z 90% -priemer prípojky: 32 mm -hmotnosť: 17,5 kg
Odpovedať
tento bazen doma mame. Vodu napustame v maji vypustame v septembri. Filtraciu urcite treba (zapiname kazdy den na noc) okrem toho je fajn zadovazit si prekrytie bazena, sietku na vyberanie necistot a vysavac na dno a steny. Chemiu riesime balikom od SAVA. priezracna a cista voda po celu kupaciu sezonu
Odpovedať
Ahoj, my máme podobný bazén od firmy Marimex, sme s ním spokojný, teraz ho budeme napúštať tretí rok, čo sa týka chémie, tak ti treba chémiu na pripravenie do správnej PH a následne ho zachlórovať a pravidelne do neho chémiu sypať, približne potom do 24 hodín je fajn bazén používať. Tú chlórovú chémiu budeš potom používať pravidelne, aby sa ti voda nekalila. Plus netreba zabúdať na vysávač a pravidelnú filtráciu ako píše zuzzqa. Keď sa človek stará vydrží bazén dlho :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?