Bazény od Intex - máte skúsenosti?

Dobry den, chceme kupit bazen znacky intex(pridam foto). Ma niekto skusenosti s tymito bazenmy? Nie je aj ina alternativa za menej penazi? Sme traja dcera ma 3 roky.
Odpovedať
1
2
@kika7126 mame kruhovu verziu. pre male deti na santenie vo vode a pre dospelych na zchladenie je v pohode. lacnejsia alternativa bude menej kvalitna. da sa usetrit na velkosti bazena.
Odpovedať
Hranaté tvary nadzemných bazénov sú problém. Nadzemný radšej kruh, lepšia stabilita.
Odpovedať
@kika7126 pozri si ho na bazosi je ich tam dost, teda aspon bolo pocas sezony.
Odpovedať
Mám hranatý od bestway, 4x2x1,22 m. piesková filtrácia. spokojnosť. okrúhly je tiež fajn, závisí od toho, koľko miesta máš...
Odpovedať
ta filtracia je dost na nic, na tak velky bazen by som urcite uz bral pieskovy filtraciu.
Odpovedať
dakujem za rady. Lebo pravdu povediac sa potrebujeme este vela dokoncit na dome a to sa mi zda vela penazi teraz.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tento isty len o kustik mensi a mozem povedat ze super. nahradili sme s nim kruhovy bazen a nasa mala sa v nom vysanti omnoho lepsie a este aj zaberie menej miesta, konstrukcia je podla mna dost odolna a aj samotn material plachty je fajn
Odpovedať
Tiež sme po takom bazéne poškuľovali, no stále sa nevieme rozhodnúť či takýto alebo okrúhli
Odpovedať
@kika7126 Ja mám podobný, ale trochu väčší a som spokojný.
Odpovedať
@kika7126 bazen pre dieta ti bude stacit len kup pieskovu filtraciu...pri tej kartusovej budes plakat a lutovat...nezabudni aj na solarnu plachtu nech ma baby teplu vodu 😉
Odpovedať
@ruren prosim toto je aky rozmer ? Cena s príslušenstvom?
Odpovedať
Ak ho chcete dlhšie využívať, tak nezabudnite na solárny ohrev. Predĺži sezónu. Piesková filtrácia je samozrejmosťou. Cena samotného bazéna je len prvotny náklad.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Na radost staci aj kruhovy s nafukovacim prstencom ... odskusane ... kopaa zabavy.
Odpovedať
@trendyy222 244x499,107 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
Riadne veľký v tom sa dá už aj poplávať. Mne sa tieto obdĺžnikové celkom páčia, neuberajú toľko miesta ako kruhové
Odpovedať
Mali sme a este aj mame ale nemali sme filtraciu na jar ideme skusi pieskovu , inak bol super no tablety nestacili aby bola voda cista :/ poucili sme sa
Odpovedať
@trendyy222 BESTWAY Power Steel 732x366x132 cm +piesková filtrácia 889€
Odpovedať
este raz dakujem velmi pekne za komentare,velmi mi pomohli,lebo kazdy predajca chvali svoje a nikto nepouvie chyby
Odpovedať
@ruren zdravim vas.Chcem sa opytat kolko meria vas bazen na celkovu dlzku aj z tou konstrukciou ? O kolko sa tym nadelil bazen.Dakujem.za odpoved
Odpovedať
@alik1986 https://www.najlacnejsiebazeny.sk/nad...
Odpovedať
@ruren dakujem za odpoved ale v odkaze som nic nenasiel na moju otazku.
Odpovedať
@alik1986 Ako že nie? Dole v ľavom rohu sú rozmery a j presah konštrukcie.
Odpovedať
@ruren prepacne ale nevsimol som si toho.Neviem ako som to mohol prehliadnut.Dakujem za odpoved
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@ruren ahoj, ak sa smiem opýtať. Máme doma tento model ale rozemerovo menší. stalo sa ale , že po d´žke je zohnutý smerom dovnútra. čím to je ? rovinatosť nie je síce 100 percentná ...
Odpovedať
@esteban21 Do vnútra sa prehýba len keď je málo vody. Pri plnej výške hladiny sa vyrovná.
Odpovedať
@kika7126 Ten co mas na foto je dobry vyber. Mozem odporucit.
Odpovedať
Zdravim tak nakoniec som zobral bazen od vyrobcu Bestway je to tento na odkaze https://www.obi.sk/bazeny/bestway-far... Teraz ho uz nemaju ale nas stal 315 eur aj z dopravu.Samozrejme sme musely dokupit este pieskovu filtraciu , teplomer , nadobku na chlorove tablety , kryciu foliu a poliesok do filtracie.Cca nas to stalo 460 eur.Zatial spokojenost.Uvidime ako dlho vydrzi.
Odpovedať
@alik1986 dakujem za odpoved. my sme kupili ,ale je stale v krabici ,lebo manzel odisiel na par mesiacov prec,tak nam nema kto urobit dlazbu pod bazen a poskladat,ale nevadi zatial mame maly z tesca.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@ruren Dobrý deň, prosím Vás, aký podklad je potrebný pod tento bazén? Je to nutné betónovať? Ďakujem.
Odpovedať
@verondza Ja som dal zámkovú dlažbu
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?