Bazenovy lem

Zdravím, riešime teraz bazén a chcel by som vás poprosiť o nejaké nápady ohľadom bazénového lemu… na tvárnici nám budú končiť z jednej strany alkorplan bazenovy fólia a z druhej fatrafol (izolácia terasy) neviem nájsť nejaké rozumne riešenie bazénového lemu a ak aj áno tak veľmi drahé. A ešte sa bojím hlavne lepenia toho lemu na fólie keďže to asi bude musieť na mamuta alebo neviem či to kleber udrží…
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetky lemy su drahe tomu sa nevyhnes a ohladom lepenia sa porad s vyribcom folie ci aj ta folia na podklade dobre drzi. Kamoska ma foliovany a folia je len par cm za okraj bazenu a lepit bude na beton.
Odpovedať
@wolodymyr prišiel som na inú možnosť a to WPC dosky ktoré upevnim napevno o betónový podklad a priznám ten lem.
Odpovedať
Profilova fotka
@spikerhc skor ako to das sa chod po tom prejst v tomto vypeku naboso😉
Odpovedať
@wolodymyr no neviem či kamenná dlažba šedej farby bude lepšia 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@spikerhc nebude preto mam biele kocky London od leier a su skvele len neamies padnut maju drsny povrch ale nepalia.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@wolodymyr zdravym aj ja riesim ten len okolo bazena. Folia je na venci asi 5cm a nevuem co tam dat. Bezen je biely a nieco biele hladam. Poslete mi fotkubtoho vasho? Dik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?