Bazén plastový do zeme EBAMA

Ahojte, chcem sa opýtať či niekto má od firmy EBAMA plastový bazén ako je s nim spokojný a podobne. Vážne rozmýšľam na bazénom od tejto firmy majú v celku výhodný set 4,5x2 m, 1,2 m hĺbka komplet sada zo všetkým za 2285 eur. Som zvedavý na recenzie nechcem spraviť chybu a potom ľutovať. Poprípade vo všeobecnosti kto má plastový bazén a ako je s nim spokojný a či neľutuje.... Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ten bazen je hrozne uzky
Odpovedať
A krátky a plytký. Keď už do zemi, tak niečo poriadne.
Odpovedať
@ruren žena má 1,50 tak preto 1,20 ... nechcem niečo obrovské skôr takéto kompaktné niečo ....
Odpovedať
@karol6777 tiež som bola nadšená týmito bazénmi, majú ho známi presne od tejto firmy, avšak keď som ho videla po roku, kúpu som si rozmyslela.. Farba úplne sediva od slnka... Ako bude vyzerať o 5 rokov? Radšej zvolíme plechový bazén s kvalitnou fóliou ktorú môžem o päť rokov vymeniť v prípade potreby, neviem si predstaviť meniť celý bazén..
Odpovedať
@lussinka23 popravde už aj ja som zmenil na murovaný bazén s foliou alebo náterom či ako sa to nazýva .... nevidel som bazén ako vyzerá po roku ale predstava murovaného sa mi začala viac pozdávať. A nevíde ani o moc drahšie nakoľko si ho budem sám robiť akurát už len konečnú fázu spravia profíci ...
Odpovedať
@karol6777 Len pridaj aspoň na dĺžke, aby sa dalo aj poplávať.
Odpovedať
@ruren hej hej bude nakoniec asi 5x3 😄 nejako sa to tam pomestí .....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ja som kupoval ale väčší, môžem len odporučiť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?