Ako oblozit virivku

Pekny vecer, vie mi niekto poradit , ako oblozit virivku, aby mi pes neposkodil vonkajsok, skace , skrabe, pokial je zakryta. Je na na zamkovej dlazbe, na terase, celorocne vyuzivana, nie nafukovacia. Bohuzual, sa neubranime v zime , aby sa tam nesnazili dostat nejake potvory... Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, väčšina výrobcov má na transport vírivky také krycie plachty na celú vaňu. Nebude to asi praktické dávať to stále hore-dole na vaňu, ale nenapadá mi lepší spôsob. Skúste vygoogliť "krycia plachta na vírivku". Alternatívne existujú aj plachty na zakrytie záhradného nábytku, ak vám sadne rozmer, možno to bude lacnejšia varianta.
Odpovedať
ak nie je nafukovacia, tak by som ju prekryl plachtou tak ako ti pisal @branodusek.. ak ju budes kontrolovat, tak sa ti tam ani nic nenastahuje.. no ako da sa aj oblozit, na internete je dost insipracii, staci len pohladat
Odpovedať
A co sa vam tam v zime dostava? Ake potvory?
Odpovedať
Profilova fotka
https://static.4nets.sk/photo/45/6245... - my mame okrem klasickeho prekrytia aj tu plachtu. Nie je vobec problem s praktickostou otvarania, vyhrniem len prvu polovicu, otvorim hlavny kryt a plachta zostava tam (zacviknuta)...potom staci len zavriet a zatiahnut polovicu plachty nazad...prida to asi 10 sekund v ramci otvarania/zatvarania. My sme to davali aj kvoli "susedovie" mackam, co sa v zime chodili vyhrievat a sediet na vyhriatom kryte virivky 🙂
Odpovedať
@branodusek dakujem, mame iny problem, ako pisem, zo spodu pod virivku sa snazia dostat asi mysi najskor, ale dakujem za radu!
Odpovedať
@jerry44 no asi nepisem zrozumitelne... Ide a spodok virivky, asi sa nam tam snazi dostat mys...a pes to citi, takze skrabe..nici co vie Kvoli tomu pisem oblozit...
Odpovedať
@sidzej dakujem, my mame pevny kryt, aj plachtu, ide o spodok okolo virivky Ale dakujem🙂
Odpovedať
@zuzcek1988 asi mysi, mysi a najskor mysi🙂 Nemame mavku...len psa🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@oggyk Nebolo to veru jasne z povodneho prispevku 🙂 Nam sa zospodu nedostane nic, kedze to je od vyroby zavrete cele.
Odpovedať
@oggyk ok. My na virivku este len cakame, tak sa popredu pytam, keby nahodou 😄 @sidzej my budeme mat tiez od vyroby zavretu, vyplnenu purpenou, takze nemusim ocakavat ziadne potvory, ano?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzcek1988 Ak je to dobre spravene, zaizolovane a zavrete, tak to bude mat aj lepsie izolacne schopnosti a ziadne potvory okrem nejakych pavucikov, co si skaru najdu, tam mat nebudete.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?