Máte skúsenosti so zasklievačmi balkónov?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujeme dat presklit balkon tzv. Svedskym ramovym systemom a zvazujeme medzi 3 firmami: Zasklievanie.sk, Okno-Projekt a HPS mont. Nemate prosim niekto skusenost s niektorou z nich? Pytam sa, pretoze druhy balkon nam zasklievala firma Bomax a mali sme s nou velmi zlu skusenost. Vopred dakujem za odpovede!
Odpovedať
1
2
Firma GS Eurotherm mi zasklievala balkón. Možem odporučat.
Odpovedať
Mne zasklievala balkón GS EUROTHERM a som spokojný. Všetko mi ukázali. Montáž bola podľa dohody v termíne na ktorom sme sa dohodli.
Odpovedať
Trochu som sa obával ale všetko prebehlo v poriadku takže firmu GS Eurotherm odporucam.
Odpovedať
Za mna uplna spokojnost,s ponukou prisli prvy a za najlepsiu cenu.Namontovane bolo do mesiaca presne podla mojich predstav. GS Eurotherm odporúčam
Odpovedať
Ja som objednával zasklenie tiež cez firmu GS Eurotherm a môžem odporúčať.
Odpovedať
@michalmarc co tak si zaplatiť PRO účet a nespamovať tu. Alebo máte málo práce tak zabíjate nudu? @marcosy @maety @jurosik22 @zuzanitakk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
.
Odpovedať
Mne tiez robili GS z Vranova nakolko su najblizsie. Robili mi uz 2 balkon a vsetko podla dohody. Zasklenie urobili za 3 hodiny obe partie.Prisli na dohodnuty den ako aj presnu hodinu,co som sa az cudoval. Poupratovali za sebou, posilikonovali co som chcel.Spokojnost. P. S nespamujem 😁
Odpovedať
Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s firmou Aluvis Slovakia?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?