Máte skúsenosti s firmou Balkona?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, chcem sa spýtať na skusenosti s firmou balkna.eu. Dali sme im pred mesiacom zálohu 1100 eur a odvtedy nic,,,,a dnes som zle referencie citala,,, :( mate prosim s nimi niekto osobnu skusenost?
Odpovedať
Prosim vás ozvite sa mi niekto kto riešil firmu balkona. Dala som im zálohu 6000 eur od vtedy ani obraz ani zvuk. Prosím ktokolkvek kto ma skusenosti píšte petra.osif@gmail.com
Odpovedať
@jezko1 dobry den, prosim vas mozte sa mi ozvat nakolko som aj ja poslala teraz v oktorbri 6000 eur a od vtedy ani obraz ani zvuk, firma neodpoveda, obchodny zastupca stale tvrdi to iste, ako ste teda dopadli, ako ste postupovali, prosim ozvite sa mi 0903520410 petra.osif@gmail.com
Odpovedať
@siniminies66 Dobry den, ja som odstupila od zmluvy a chcela som to riesit cez policiu ako trestne oznamenie na podvod. Na policii mi povedali, ze mozem podat oznamenie, ale nebudu mu vediet dokazat "umysel", ze zobral peniaze a neplanoval uskutocnit dane dielo. Ale ja som dala len 600 eur, u vas by mozno vyssia suma pomohla. Za trestne oznamenie sa neplati nic, len treba priniest vsetky papiere zo sebou a spisat predtym, co sa stalo - kedy ste ich kontaktovali, podpis zmluvy, kedy platba, kedy ste im volali/ pisali, ozvali sa alebo nie. Najlepsie ist na hociktoru policiu v mieste trvaleho pobytu. Ja teraz riesim s pravnikom ci podat zalobu o vratenie penazi s prislusenstvom alebo zalobu na bezdovodne obohatenie na prislusnom sude (tu je nejaky poplatok). Ak by ste pripade podali aj vy trestne oznamenie za podvod, pojdem podat aj ja, lebo tiez povedali, ze cim viac "poskodenych" tym lepsie. A moze sa zaroven podat trestne oznamenie na policii a aj zaloba o vratenie penazi na sude(toto je informacia od policajtov). Takze zatial len takto. Ak by sa nieco podarilo, napisem na forum. Drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ja som urobil zmluvu s Balkonou 18.5.2020 s tým, že dielo bude hotové v termíne 30.6.2020. Na základe mojich sústavných reklamácii nedodržania termínov mi Buraj "láskavým" hlasom oznamoval, že dielo bude hotové 30., ďalší termín o mesiac 29., potom o týždeň, zajtra. samozrejme to boli vždy klamstvá. Dokonca mi oznámil, že materiál je už na ceste naložený v kamióne, problém je v doprave a dokonca do toho zahrnul už aj Covid. Stalo sa, že som sa neovládol a hrubo som mu vynadal, načo mi on na druhy deň telefonoval a anjelským hlasom mi hovoril, že sme ľudia, ktorí sa mýlia a nebudeme si nadávať a dáva mi slovo chlapa, že 26.10.2020 bude dielo hotové ak nie, na druhý deň mi vracia zálohu. Škoda, že až potom som pochopil, že slovo chlapa môže dať len chlap a nie chrapúň. Nie som zbehlý v takýchto záležitostiach, ak niekto niečo podnikáte určite sa pripojím. Mojím cieľom je: 1. dostať naspäť peniaze 2. dostať toho smrada do basy, teraz je na to veľká príležitosť. Je vyhlásený núdzový stav, kedy sú tresty za podvody, neoprávnené obohacovanie, okrádanie dôchodcov oveľa tvrdšie. Dúfam, že spoločne zabránime podvodom takýchto "podnikateľov". Ak niečo pre mňa máte volajte na číslo 0948 808 121
Odpovedať
Profilova fotka
@milan589 /prosím vás verte/ . Je to ešte horšie ako sa píše. p. Hanzalík /obchodný zástupca/ firmy si chodí inkasovať zálohy a ako tak sledujem, už sa mu muselo nazbierať hodne tisíciek, lebo je viac takých podvedených ako sme my. Ktovie, či nepíšem s jedným z ních, lebo neverím, že @milan589 je pravá adresa. Ale všetko o nich vieme. Už sa na ních chystáme. Je to trestný čin a v dobe Covidu 19 to nebudú mať ľahké ako doteráz. A zaslužia si basu...
Odpovedať
Profilova fotka
Bohužiaľ, aj ja mám zlú skúsenosť s firmou Balkona. TAk ako všetci píšete zobrali zálohu cez 2000 € a nerobia nič. KLamú tak nenormálne, ked sa k ním vôbec dovoláte, že by ste im uverili aj na niekoľkokrát, že prídu. Nikto neprišiel. Naťahujú čas. A oblbujú ľudí...Som už dosť stará, ale toto sa mi ešte nestalo. Taká arogancia a zavádzanie, spôsoby priam mafianské. A oni si hovoria firma Balkona...Môžu sa hanbiť. Ale už sa ím to zbiera.
Odpovedať
Profilova fotka
@joja_dobisova , pridávame sa aj s manželom. Písala som ss.
Odpovedať
@maria_salonova Ďakujem. Nebudem tu nič komentovať lebo dotyčný všetko kontroluje a dáva vymazať... Kontakt na seba mame.. Všetci čo ste sa mi ozvali mame na seba číslo.. Volám a dám vám info co ďalej.. Určite sa postarám o spravodlivost 🤔
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ved máme spôsob , NAKA teraz robí s takými "podnikateľmi" poriadky. Boli aj iní, ale už nie sú... NA každú sviňu sa tam varí voda. Naozaj je to zaujímavé kto za ním asi stojí, ked si tak dovoľuje? Ved to je nehánebné, v akej krajine to žijeme? Ale zistíme si všetko. nič sa nedá utajíť na dlho....
Odpovedať
Profilova fotka
@siniminies66 p. Buraj a spol. budú prekvapení čo sa bude diať.....Všetko sa im darí len do určitého času.
Odpovedať
My by sme sa tiez pridali k zalobe dali sme 2000 a aj vyhrali sud ale ecekutor nema co vymoct.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marek325 firma Balkona ,.ktorá nás všetkých dostala o prachy má každý.týžden v reklamných novinach veĺký inzerát, ktorý tiež nie je zadarmo a vyplýva z toho že ďalej funguje a teda má majetok. Tak váš exekútor má inspiráciu.
Odpovedať
@logan2 ja som to tiez pozeral umas mavaju reklamu tiez na orave tak ale ludi okradaju a este maju reklamu to iba na sk toto funguje
Odpovedať
Problem je v tom pan @Logan2 ze ten pan si presunul aktiviti do inej s.r.o. A aj majetok a my mame zmluvu s tou starou kde nema nic. Takze nema co vymoct. Pan pokupil par s.r.o treba pozriet Finstat.
Odpovedať
Profilova fotka
@siniminies66 Viete o tom, že sa teraz venujú Finstat s.r.o a všetok majetok si presunuli do tých firiem, aby nemuseli vyplácať a vráciať naše zálohy? Lebo stará firma, s ktorou máme zmluvy je už nefunkčná.Ale všetko sa dá zistiť a dokázať.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak oni okrádajú ľudí už skoro 6. rok a nič sa im nestalo? Ako si môže niekto bestrestne chodiť po slobode a inkasovať zálohy na balkony, ktoré nikdy neprídu urobiť? To je aj smutná vizitka našho štátu. p. Buraj a spol. si môžu kľudne okrádať ľudí po celom Slovensku a nič sa nedeje? Ved už asi 100 okrádnutých spoluobčanov podalo na ních trestné oznámenia a život ide dalej? Hanba Vám, páni Buraj, Hanzalík, od nás dôchodcov ste v auguste 2020 zobrali 2050€. A klamali nám do očí, že práca bude urobená. Teraz už viem, že nebude, tak budeme bojovať o svoje ťažko nasporené peniaze.
Odpovedať
Včera somdostal oznámenie z okr.prokuratury v Skalici, ze prokurátor podal na Buraja obvinenie pre zločin podvodu. 84 poškodených, obrovská škoda hrozí vysoký trest. Vysvetlí mi niekto, prečo ten / hĺadám škaredý výraz ako ho pomenovať, aby mi znova nebol príspevok admin. Vymazaný/ obžalovaný Buraj nesedí vo vezbe??????? Školský príklad na všetky 3 dovody vezby?
Odpovedať
@logan2 kontaktujte ma na mail... Od nás išlo podanie za cca 10 ľudí... Oklamanych... Takže už sa mu to kráti...
Odpovedať
Dobrý deň, bohužiaľ aj mi sme poškodení. Spísali sme zmluvu s firmou BALKONA 24.09.2020, od vtedy sa nevieme dovolať, a keď sa dovolame neposkytnu nám žiadne informácie. Dali sme im zálohu 450 eur, poslali sme im rovno na účet. Prosím vás ozvite sa mi, pridali by sme sa k vám ostatným poškodeným. Ďakujem.
Odpovedať
@katkaocelka dobrý deň. Žaloba bola podaná 15.1.uz to ma na stole prokurátor. Je nas 92 ľudí. Kvôli korone však čakáme na pojednávanie. Môžte sa mi ozvať na 0903520410.
Odpovedať
@siniminies66, volala som vam, ale asi zle cislo ste mi dali.
Odpovedať
Dobry den, aj my sme poskodeni, pridavam sa k vam sice nerada, ale snad spolu nieco vymyslime, zaplatila som zalohu, odstupila od zmluvy, napisala niekolko vyziev na vratenie zalohy, dalej podala trestne oznamenie, podala podnet na obchodnu inspekciu a teraz riesim zalobu...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, včera bol u nás p. Buraj zamerať zimnú záhradu a hneď vytvoril objednávku, o rozmyslení si do zajtra nechcel ani počuť a chcel aj zálohu 5000,- Keďže mi to bolo celé divné, tak som pozrela ešte večer recenzie na túto firmu a som veľmi znechutená, že tento človek si stále chodí po Slovensku a prezentuje sa ako top firma a okradá ľudí. Nám sľúbil, že do mesiaca budeme mať zimnú záhradu hotovú. Isté je, že mu žiadnu zálohu nepošleme, lebo ako čítam tieto vaše skúsenosti s touto firmou tak hrôza. Nevedeli by ste nám ponúknuť serióznejšiu firmu? ďakujem.
Odpovedať
@quitka ked chcete na 100 percent príst o peniaze dajte mu. 😢 stovky poškodených a 15 div sveta ze je este na slobode
Odpovedať
@quitka dakujem za vasu spravu takže ako vidim stale beha a mami od ludi zalohy, takze vy ste jedna z tych mudrych co si recenzie pozreli, nas je vyse 100 ludi co sme nanho podali trestne oznamenie a uvidime co dalej, ja som sa obratila na firmu techcon, pan vyzera seriozne, uz som mu poslala zalohu,ma aj dobre recenzie dokonca mi par ludi napisalo co si dali unho robit zahradu, povedze kludne moje meno osif z bb, on bude vediet, ze to sme ti oklamani balkonou , potom dajte vediet..držím palce
Odpovedať
Dobrý deň ja mám tiež problém z touto krásnou firmičkou.Započali stavbu na konci decembra.Zhrabli peniaze a nechali mi rozroenú stavbu.Stavba je v život ohrozujúcom stave pri nápore vetra sa bojím že nás niekoho privalia sklá ktoré držia na jednom veríte a silikóne.Urgujem dokončenie už asi tak 50x a stále nič znovu o týždeň a takto je to v jednom kole.Moja blbosť že som im dôveroval a zaplatil takmer za dokončenú stavbu.Budem žiadať vrátenie peňazí za nedokončenú stavbu idem to dať dorbiť inej firme skôr než to niekoho neprizabije.Pripájam sa ku ostatným čo to budú riešiť právnou cestou.
Odpovedať
@norinko2 no neviem ci dačo po riešite... My sme skupina 8 ľudí a za 3 mesiace sa mi prihlásili ďalší 6.dvaja z nich sú nqtom ako vy až nato ze čakajú vyše roka a zaplatili len polovicu. Pochybujem ze vám buraj dačo vráti. My mame advokáta a ten podal za nás všetkých trestné oznámenie. Boli sme vypočúvaní a stále sa pridávajú ďalší ľudia. Zavolajte mi ak budete mat záujem riešiť to právnický. Com viac ludi tým väčšie šance... 0903520410
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ak by som si bol vcas overil referencie tejto podvodnickej firmy, nikdy v zivote by som ich nebol kontaktoval. Kto ma pochybnosti o tomto mojom prispevku, vsetky podklady mu dodam a uprimne poradim, nech ich zdaleka obchadza.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?