coverphoto
profesionál

Dana Masaryková (WOLF SR)

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia
Bratislava
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
V spoločnosti WOLF pracujem ako Marketingová manažérka pre CZ & SK. Intenzívne sa venujem problematike vykurovania a vetrania zameranej na segment rodinných domov. Každý by rád býval v zdravom prostredí s potrebným komfortom - ale zároveň to pre každého z nás znamená niečo iné. Ako však skĺbiť jednotlivé požiadavky tak, aby sme dosiahli optimálne vnútorné prostredie a komfort pre celú rodinu? Je potrebné zohľadniť množstvo faktorov. Vždy je výhodné, obrátiť sa priamo na odborníkov, ktorí detailne poznajú technické špecifikácie produktov a vy tak získate informácie priamo z prvej ruky. Hľadáte vhodný zdroj vykurovania? Uvažujete nad riadeným vetraním? Chcete vedieť, ako funguje rekuperácia? Rozmýšľate, či zvoliť centrálne riadené vetranie alebo decentrálne? Uvažujete ekologicky a plánujete solárne panely? Alebo hľadáte vhodnú kombináciu viacerých produktov, ale je ich na trhu množstvo a vy si neviete vybrať? Rada vám poradím. Neváhajte sa ma opýtať! :)
WOLF - expert na vnútorné prostredie!
Galvaniho 7, 821 04 Bratislava
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

WOLF je expert na zdravé vnútorné prostredie.

Stredobodom nášho záujmu ste vy a váš komfort. Preto aktívne spolupracujeme s architektmi, projektantmi aj montážnymi firmami pri navrhovaní a kombinovaní zariadení v oblasti vykurovania, soláru, vetrania a vzduchotechniky. Pripravujeme riešenia na mieru pre všetky projekty, pripravujeme kompletné technické podklady a poskytujeme odborné poradenstvo.

Či už ide o plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá, solárne kolektory, zásobníky a ohrieva...

Ukážky našej práce

Videá

WOLF CHA - Monoblock s certifikátom kvality HP Keymark!
Spoločnosť WOLF získala medzinárodný certifikát HP Keymark pre tepelné čerpadlo vzduch/voda WOLF CHA-Monoblock - a to konkrétne pre modely WOLF CHA-07/400V a CHA-10/400V. Viac informácií v tlačovej správe: https://fal.cn/3bLUO 
#wolfslovensko #tepelnecerpadlo #cha #certifikat

Je až neuveriteľné, čo všetko bolo potrebné vytvoriť, aby sa mohol uskutočniť prvý digitálny veľtrh ISH 2021: https://fal.cn/3ezhE
Sme veľmi hrdí na našich nemeckých kolegov, ktorí sa o to zaslúžili a pripravili celú prezentáciu @WOLFGmbH  na ISH digital 2021. 😍
#wolfishdigital #wolfrockt

Zistite, ktoré faktory ovplyvňujú životnosť aj vášho kotla a čo môže spôsobiť tvrdá voda, nevhodné pH alebo pevné nečistoty!
Zaujíma vás, aké sú nároky a požiadavky na vodu, ktorá prúdi vo vykurovacích sústavách? Tieto, ale aj iné zaujímavé informácie sa dočítate v našom najnovšom článku: Voda vo vykurovacích sústavách. - https://mailchi.mp/.../wolf-voda-vo-vykurovacich-sustavach
#wolfslovensko #vykurovanie #kotol #voda

ISH digital 2021, 22. - 26.3.2021
Pamätáte si ešte na veľtrh ISH 2019? Ohromil nás obrovský záujem o stánok a produkty WOLF. ❤️
ISH 2021 bude digitálny a WOLF na ňom, samozrejme, nebude chýbať! Objavujte produkty a novinky WOLF a sledujte zaujímavý program konferencie a webinárov z pohodlia vášho domova - priamo na platforme ISH.
Získajte čo najviac informácií o vykurovaní a vzduchotechnike WOLF! 🐺
#ish2021 #wolf #wolfslovensko #vykurovanie #vzduchotechnika

WOLF AirPurifier pre školy.
Áno, aj takto by mohli vyzerať školské triedy alebo učebne. Čistič vzduchu WOLF AirPurifier zabezpečuje zdravý a čerstvý vzduch najbezpečnejšou metódou - filtráciou. A to aj v priestoroch, kde je náročné alebo nekomfortné priebežné vetranie, najmä v zimnom období.
Zbavme sa naraz zápachov, prachu, peľov, baktérií aj vírusov a získajme čisté a zdravé vnútorné prostredie počas celého roka pre všetky deti!
#wolfslovensko #airpurifier #vetranie #vzduchotechnika