coverphoto
profesionál

Dana Masaryková (WOLF SR)

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia
Bratislava
Poslať súkromnú správu
Sledovať
V spoločnosti WOLF pracujem ako Marketingová manažérka pre CZ & SK. Intenzívne sa venujem problematike vykurovania a vetrania zameranej na segment rodinných domov. Každý by rád býval v zdravom prostredí s potrebným komfortom - ale zároveň to pre každého z nás znamená niečo iné. Ako však skĺbiť jednotlivé požiadavky tak, aby sme dosiahli optimálne vnútorné prostredie a komfort pre celú rodinu? Je potrebné zohľadniť množstvo faktorov. Vždy je výhodné, obrátiť sa priamo na odborníkov, ktorí detailne poznajú technické špecifikácie produktov a vy tak získate informácie priamo z prvej ruky. Hľadáte vhodný zdroj vykurovania? Uvažujete nad riadeným vetraním? Chcete vedieť, ako funguje rekuperácia? Rozmýšľate, či zvoliť centrálne riadené vetranie alebo decentrálne? Uvažujete ekologicky a plánujete solárne panely? Alebo hľadáte vhodnú kombináciu viacerých produktov, ale je ich na trhu množstvo a vy si neviete vybrať? Rada vám poradím. Neváhajte sa ma opýtať! :)
WOLF - expert na vnútorné prostredie!
Galvaniho 7, 821 04 Bratislava
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

WOLF je expert na zdravé vnútorné prostredie.

Stredobodom nášho záujmu ste vy a váš komfort. Preto aktívne spolupracujeme s architektmi, projektantmi aj montážnymi firmami pri navrhovaní a kombinovaní zariadení v oblasti vykurovania, soláru, vetrania a vzduchotechniky. Pripravujeme riešenia na mieru pre všetky projekty, pripravujeme kompletné technické podklady a poskytujeme odborné poradenstvo.

Či už ide o plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá, solárne kolektory, zásobníky a ohrieva...

Ukážky našej práce

Videá

Slnečná energia je nevyčerpateľným zdrojom.
Zvažujete využite solárnych kolektorov pre váš rodiný dom? O slnečnej energii, aj o solárnych kolektoroch sa dozviete viac na našej stránke: https://fal.cn/3gZLv 
#wolfslovensko #vykurovanie #solarnaenergia #alternativnezdroje

Nezabúdajte na správnu údržbu!
Vykurovacia sezóna sa už opäť pomaly blíži, preto je najvyšší čas na pravidelnú údržbu vykurovacích zariadení. Rozmýšľate, ako na to? Pustite to z hlavy a obráťte sa na nás! Poradíme vám a nájdeme vhodného servisného technika pre vaše zariadenie v blízkosti vášho domu alebo bytu.
https://fal.cn/39m7J
#wolfslovensko #servis #udrzba #plynovykotol #tepelnecerpadlo #vetranie

Kompaktná, efektívna a navyše tichá ako žiadna iná!
Miera rekuperácia tepla až 99 %, bajpas pre nočné chladenie, integrovaný predohrev,automatická protimrazová regulácia, indikátor výmeny filtra na zariadení v ovládacom modulealebo na 4-stupňovom prepínači.
Navyše má certifikát pre pasívny dom a schválenie DIBt! Jednoducho jednotka vo svojej triede.
#wolfslovensko #vetranie #rekuperacia #zdravie

Kde nájdete produkty WOLF?
AURELIUM - Obytná zóna, Trenčín
V juhozápadnej časti Trenčína, v časti Vinohrady, sme do troch rodinných domov na žiadosť investorov dodali 3 tepelné čerpadlá BWL-1S(B)-07/230, 2 vetracie jednotky CWL-T Excellent 300 a 1 jednotku CWL-300-Excellent aj s rozvodmi vzduchu, ktoré zabezpečujú vykurovanie a ohrev vody, chladenie a vetranie. 🐺
Celú referenciu nájdete na našej web stránke: https://fal.cn/3gNze
Obrázok zdroj: web stránka Aurélium
#wolfslovensko #vetranie  #vykurovanie  #tepelnecerpadlo

Riadené vetranie - budúcnosť na dosah ruky!
Aj vás otravuje nekonečná potreba otvárať okná a myslieť na pravidelné vetranie interiéru? Správne nastavený systém riadeného vetrania spoľahlivo reguluje vlhkosť a bráni tak vzniku škodlivých plesní, prináša čerstvý a čistý vzduch bez hluku z ulice, zápachov či iných nečistôt.
#wolfslovensko #vetranie #rekuperacia #zdravie