Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

vlado_bramac Neaktívny

vlado_bramac
Ahojte, dnes sme tu na modrejstreche s našimi príspevkami posledný krát. Rád by som sa Vám všetkým poďakovať za Vaše príspevky v našich aj vašich témach, ktoré dúfam boli aj pre ostatných čítajúcich prospešné. Ak by som to mal hodnotiť za nás, tak asi najvýstižnejšie by sa to dalo zhrnúť do týchto slov "stále sa máme čo učiť". Pre spríjemnenie... Zobraz celú správu
vlado_bramac
Ahojte, dnes sme po včerajšku opäť v kancelárii. Ak máte na nás otázky sem s nimi. Budeme sa tešiť. Vlado
vlado_bramac
Upozornenie: počas štvrtka 16.4. nebude náš tím Bramac prítomný na portáli, nakoľko budeme služobne na stavebnej výstave Construma v Budapešti. Môžete nám však napísať príspevky, vrátime sa k nim v piatok odrána. Ďakujeme za pochopenie.
vlado_bramac
Ahojte, ktorí ste trošku sledovali naše diskusie tu Vám posielam niečo viac k povrchovej úprave PROTEGON. Používame ju na našej krytine TEGALIT, ktorá určite zaujme svojim tvarom.
vlado_bramac
Ahojte, dva týždne Vám tu na tomto mieste budeme dávať dobré tipy alebo inšpirácie na strechy vašich domčekov. Inšpirácia je dôležitá pomáha pri rozhodovaní. Prajem príjemný deň. Vlado


vlado_bramac
vlado_bramac
Registrácia: apríl 2015
Bydlisko: okres Nitra
Príspevkov: 41
Inzerátov: 0
O mne: Ahojte, v spoločnosti Bramac – strešné systémy, spol. s r.o., pracujem už vyše 10 rokov na pozícii technickej podpory. Mojou úlohou je poskytnúť technickú podporu pri navrhovaní a realizácii šikmých striech všetkým našim zákazníkom. Jednou z mojich úloh je technické poradenstvo priamo na stavbe tam, kde si to okolnosti vyžadujú. Verím, že počas 2 týždňov s Bramacom vám naše rady poskytnú dostatočné informácie pri výbere vašej vysnívanej strechy. Ja aj ďalší moji kolegovia sa na vás tešíme.
Priatelia: 0