Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Tlakový hrniec PRESIDENT: Skutočný PRESIDENT medzi tlakovými hrncami

Luxusnú líniu kuchynského náradia a doplnkov PRESIDENT rozširuje skutočná „hlava“ mnohých kuchýň, masívny tlakový hrniec s viacerými prednosťami. Predstavujeme tlakový hrniec novej generácie s intuitívnym nastavením ideálneho tlaku a unikátnym systémom otvárania.

Symbol miesto čísla

Luxusný tlakový hrniec s jednoduchou obsluhou? Áno!

Príprava mäsových, zeleninových aj extra diétnych pokrmov je vďaka revolučnému systému nastavenia ideálneho tlaku IDEALCOOK oveľa rýchlejší a šetrnejší. Ten správny tlak už nehľadajte v návodoch alebo kuchárkach – zvoľte si príslušný symbol varenej suroviny, ktorý je vyznačený na regulátore tlaku. Ten je pôvodným riešením vývojového a dizajn centra TESCOMA a je vyvinutý tak, aby umožňoval presné nastavenie optimálneho tlaku pre konkrétny typ pokrmu.

Čeľuste PRESIDENT

Tlakový hrniec PRESIDENT je opatrený celkom novým čeľusťovým systémom otvárania – hrniec otvárajte aj uzavrite len jednou rukou jednoduchým sklopením resp. zdvihnutím rukoväti poklopu!
 

Nerezové naparovacie sito súčasťou

 
Súčasťou luxusného tlakového hrnca je celonerezové naparovacie sito pre komfortnú prípravu rýb aj krehkej zeleniny bez rizika pripálenia. Masívny tlakový hrniec s trojvrstvovým sendvičovým dnom je vybavený tromi bezpečnostnými poistkami a poistkou proti nechcenému otváraniu. Tlakové hrnce PRESIDENT o objemoch 4,0 a 6,0 litru sú vhodné pre všetky typy šporákov – plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.
zdroj: http://eshop.tescoma.sk/eshop-info/tlakovy-hrniec-president-skutocny-president-medzi-tlakovymi-hrncami
Pridané 13. dec 2012  •  Páči sa mi to
tescoma_michal  
Pridané 13. dec 2012