• fotoportrét
  fotoportrét
  sportline (39 r.)
  47
  Registroval sa 19. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 31 príspevkov a 6 albumov. Má 37 priateľov. Snina, okres Snina.
  • Už bývam v dome
   Belá nad Cirochou, okres Snina
  Malý chlapec sa spýtal mamy:"Prečo plačeš?""Pretože som žena",povedala mu. "Nerozumiem",povedal syn. Jeho mama ho len objala a povedala:"A nikdy ani neporozumieš!"Neskôr sa chlapec opýtal svojho otca: "Prečo sa mi zdá, že mama plače bez dôvodu?""Všetky ženy plačú bez dôvodu",bolo všetko čo mohol otec odpovedať.Malý chlapec vyrástol a stal sa mužom,a však stále nerozumejúc prečo ženy plačú.Nakoniec zavolal Bohu, a keď sa dovolal, spýtal sa ho : "Bože, prečo sa ženy rozplačú tak ľahko?" Boh odpovedal:
  "Keď som urobil ženu, musela byť výnimočná, urobil som jej plecia,dosť silné na to,aby uniesli váhu sveta,ale na toľko jemné aby poskytovali pohodlie.Dal som jej vnútornú silu,aby vydržala pôrod dieťaťa,a odmietnutie, ktoré veľa raz okúsi od svojich detí. Dal som jej tvrdosť,ktorá jej pomôže stále pokračovať, keď sa všetci ostatní vzdávajú a starať sa o svoju rodinu napriek chorobám a únavám bez sťažovania sa.Dal som jej cit milovať svoje deti za všetkých okolností, dokonca aj vtedy, ak ňou jej dieťa opovrhovalo. Dal som jej silu prijať svojho manžela napriek jeho chybám a sformuloval som ju z jeho rebrá aby chránila jeho srdce. Dal som jej múdrosť,aby vedela,že dobrý manželom nikdy neraní svoju ženu,ale niekedy skúša jej silu a rozhodnosť stať vedľa neho bez výhrad. A nakoniec som jej dal slzu,ktorú vyroní, ktorá je výlučne jej, aby ju použila kedykoľvek ju bude potrebovať a aj to zvládla.Na tú slzu má naozaj právo. Nik nevydrží bez slova toľko ako žena. Krása ženy musí byť v jej očiach, pretože tie sú branou k srdcu, miestu kde sídli láska."