Wienerberger: Myslite EKOnomicky, plaťte len za polovicu tehál

13. máj 2019

Pálenú tehlu ešte žiadny stavebný materiál neprekonal. Murovaný dom je zárukou energeticky úsporného a komfortného bývania. Vďaka špeciálnej akcii Wienerberger si tehlový dom postavíte mimoriadne výhodne aj bez dodatočného zateplenia.


So stavebným systémom na báze pálenej keramiky Porotherm sa môžete spoľahnúť, že vysnívaný dom postavíte rýchlo a ľahko a zároveň v ňom budete žiť zdravo a príjemne.
Tehla je prírodný, rokmi overený materiál, ktorý hrubej stavbe rodinného domu prepožičiava ideálne vlastnosti. Moderné tehly sa vďaka neustálym inováciám prispôsobujú novým, stále prísnejším požiadavkám, najmä na tepelnú ochranu budov. Umožňujú dokonca stavať murované domy s takmer nulovou potrebou energie aj bez dodatočného zateplenia.

Energeticky úsporná tehla za polovicu
Wienerberger podporí každého, kto chce stavať murovaný dom s požadovanými tepelnoizolačnými parametrami aj bez dodatočného zateplenia. Stavebníci, ktorí kladú dôraz na rýchlosť i kvalitu výstavby, majú do konca júna možnosť nakúpiť tehly Porotherm 44 EKO+ až o polovicu lacnejšie.
Obvodové murivo zhotovené z brúsených keramických tehál Porotherm 44 EKO+ je zárukou vyváženej kombinácie stavebno-fyzikálnych vlastností a s rezervou spĺňa normové požiadavky na tepelnú ochranu budov.

Zdravé riešenie pre murivo
Charakteristické vlastnosti tehál Porotherm 44 EKO+ podporujú zdravý domov. Tehlové murivo výborne akumuluje teplo. Pomáha udržiavať stabilnú teplotu v miestnostiach pri zmenách vonkajšej teploty v priebehu dňa, ale aj v prechodných obdobiach.
Murivo z pálených tehál tiež zabezpečuje optimálny vlhkostný režim vo vnútorných priestoroch, vďaka čomu nehrozí riziko vzniku plesní, ktoré môžu spôsobiť neželané alergie.

Hrubá stavba domu vo Veľkom Mederi je vymurovaná z brúsených tehál Porotherm 44 EKO+ s hrúbkou 44 cm. Tehly s touto hrúbkou s rezervou spĺňajú súčasné tepelno-technické požiadavky. Fasádu domu ozvláštňujú dekoratívne lícové tehly Terca v rôznych hrúbkach. Tento prírodný materiál si bez ďalších povrchových úprav na fasáde trvalo zachováva stálofarebnosť a odoláva poveternostným vplyvom.

Rýchle a presné murovanie
Tehly Porotherm 44 EKO+ majú brúsené ložné plochy. Sú presné a môžu sa spájať pomocou malty pre tenké škáry alebo murovacej peny Dryfix. Murovanie je vďaka tomu jednoduché, presné a rýchle.
Špeciálna akcia sa vzťahuje aj na zvýhodnený nákup doplnkových tehál, ktoré sú neodmysliteľnými pomocníkmi pri požiadavke na rýchle a bezproblémové zvládnutie detailov hrubej stavby.

Dostupné komfortné bývanie
V dome z pálených tehál Porotherm vytvoríte pre vašu rodinu zdravé a príjemné bývanie, ktoré trvalo prináša úspory na energiách. Tehla, ako osvedčený stavebný materiál s dlhou životnosťou je zárukou, že výhody života v tehlovom dome si budete užívať nielen vy, ale aj ďalšie generácie.

Brúsené tehly Porotherm 44 EKO+ môžete nakúpiť so zľavou až 50 % len do konca júna. Registrujte sa a získajte stavebný poukaz na výhodný nákup.

Podmienky získania zľavy a formulár pre získanie stavebného poukazu nájdete na: http://bit.ly/Porotherm_44_EKO

www.wienerberger.sk

Vo veľkoformátových tehlových blokoch Porotherm EKO+ plní hlavnú tepelnoizolačnú funkciu množstvo vzduchových dutín oddelených tenkými keramickými rebrami. Samotná keramika prispieva k výsledným tepelnoizolačným vlastnostiam vďaka poréznej štruktúre, veľkému počtu a malej hrúbke.

Doplnkové tehly Porotherm EKO+ pomôžu postaviť si dom lepšie a lacnejšie. Sú určené na vytváranie technicky správnych detailov rohu, ostenia alebo parapetu.