WOLF a gabotherm® na AQUATHERME PRAHA 2020

14. feb 2020

Plánujete tento rok stavať alebo rekonštruovať váš dom alebo byt? Zaujímajú vás nové trendy, technológie a dizajn? Využite jedinečnú príležitosť vidieť novinky z oblasti moderných systémov vykurovania a vetrania WOLF naživo!

Od 3. do 6. 3. 2020 budeme jedným z vystavovateľov na odbornom veľtrhu AQUATHERM 2020 v pražských Letňanoch, kde budeme v dvoch halách s dvoma stánkami. V hale 3., pre vykurovaciu techniku, vám predvedieme viaceré zaujímavé novinky. Rozmýšľate, aké produkty to budú? Prezradiť môžeme len to, že sa jedná o tepelné čerpadlo, novú výkonnejšiu vetraciu jednotku, moderný termostat a kondenzačný kotol s vyšším výkonom. Neváhajte a príďte sa pozrieť!

Na AQUATHERME 2020 predstavíme novú tvár uceleného systémového riešenia gabotherm®. Gabotherm® zahŕňa podlahové, stenové a stropné vykurovanie aj chladenie a prináša najvyšší štandard v oblasti nízkoteplotných sálavých systémov. Jedným systémom dokážeme vykurovať aj chladiť zároveň. A to všetko komfortne ale najmä zdravo, bez prachu alebo prievanu, so zachovaním dokonalého interiérového dizajnu. Gabotherm® používa rúrky z POLYBUTÉNU, odolného a mimoriadne pružného materiálu vyvinutého špeciálne pre plošné vykurovanie a rozvody vody.

Optimálne vnútorné prostredie je pre nás viac ako len správne nastavenie teploty a vlhkosti vzduchu - je to predovšetkým kvalita vášho života. Vďaka komplexnému riešeniu od spoločnosti WOLF si viete nakombinovať vetranie a vykurovanie tak, aby všetko sedelo práve pre váš jedinečný priestor! Zariadenia, navyše, ovládate jedným modulom a pokojne aj na diaľku. Dokonale zosúladené vykurovanie a vetranie zaručia, že sa vo svojom domove budete cítiť vždy príjemne.

Prečo vykurovacie systémy WOLF

Spoľahlivé, energeticky úsporné a presne podľa vašich potrieb. Vykurovacie systémy Wolf vám pomôžu získať teplo domova a zároveň prinesú efektívne riešenia v podobe zníženej energetickej náročnosti. Vybrať si môžete plynový kondenzačný kotol či tepelné čerpadlo.

Zapnúť kúrenie pred odchodom z práce a prísť do príjemne vyhriateho domova? Presne to umožňuje aplikácia WOLF SmartSet! Ovládajte a kontrolujte všetky vaše zariadenia na diaľku prostredníctvom smartfónu, tabletu či počítača.

Prečo vetracie systémy WOLF

Vetranie prostredníctvom otvorených okien, spôsobuje veľký únik tepla, vyššiu hlučnosť a prašnosť vnútorných priestorov. Priebežná výmena vzduchu s vetracími systémami s rekuperáciou vzduchu WOLF zamedzí vzniku plesní, odstraňuje rôzne zápachy, filtruje prach a peľové častice a šetrí až 20 % nákladov na energie.

Zabezpečte si optimálne vetranie, ak:

·         túžite mať v miestnostiach vždy čerstvý a zdravý vzduch,

·         máte alergie,

·         máte malé deti,

·         máte huňatých domácich miláčikov.

Všetky produkty vykurovania a  vetrania WOLF sú medzi sebou kompatibilné. Kombinovať tak môžete viaceré produkty, prípadne len dva či tri. Ako?

 

Mám byt či menší rodinný dom bez technickej miestnosti

Ak nemáte technickú miestnosť, najlepším riešením pre vás bude kompaktný nástenný kotol s vrstvovým zásobníkom Wolf CGW-2 v kombinácii s vetracou jednotkou s rekuperáciou Wolf CWL-F-150. Oba produkty je možné umiestniť na stenu alebo strop, čo je pri malom priestore výhodou.

 

Mám rodinný dom s technickou miestnosťou

Ak aj technickú miestnosť máte, naše zariadenia nezaberú veľa priestoru. Zostava TOWER je uceleným riešením na ploche len 0,96 m2, čo predstavuje veľkosť europalety. Navyše na svoju prevádzku využíva obnoviteľný zdroj energie – vzduch. Ide o kombináciu splitového tepelného čerpadla Wolf BWL-1S(B) so zásobníkovým ohrievačom vody a vetracou jednotkou Wolf CWL-T Excellent.

Do všetkých riešení pre rodinné domy je navyše možné zapojiť aj solárne kolektory na ohrev vody a pripojiť ich k podlahovému, stenovému alebo stropnému vykurovaniu či chladeniu. Majte aj vy vďaka produktom WOLF dom či byt, ktorý sa nebude v lete prehrievať a v zime nevychladne! Vieme, že každý byt aj dom má svoje špecifiká, pripravíme vám riešenie na mieru.

Neustále vyvíjame a vylepšujeme naše produkty, aby spĺňali tie najnáročnejšie požiadavky. O tom, prečo si za partnera vybrať spoločnosť WOLF a o parametroch našich produktov si prečítajte na webovej stránke slovensko.wolf.eu.

 

WOLF. Nastavený na mňa