Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.

10. aug 2020

Stavebná sezóna by mala byť podľa termínu v roku v plnom prúde. Aj keď tento rok je špecifický vo všetkom. Hodnoty sa prehodili, a istoty sú relatívnym pojmom. A pre tých, ktorí sa rozhodli v týchto časoch začať alebo dokončiť práce na fasádach svojich domovov  je tu pomaly nepreberné množstvo »zaručených riešení s najlepšou cenou«. Ale ako to vlastne je?

Slovinský tradičný a dlhodobo etablovaný výrobca JUB je pojmom nie len v oblasti svojho hlavného pôsobenia vnútorných farieb (pod značkou JUPOL vyhral už viacero ocenení). Rovnako tak si svoje meno kvality robí aj v ďalšom segmente a to riešenia pre fasády pod značkou JUBIZOL .

JUB bol jedným z prvých výrobcov, ktorý verejne deklaroval dlhoročné záruky na fasádne systémy. Každým rokom prináša zlepšenia v oblasti produktového portfólia ako aj jeho samotným rozširovaním o produkty a riešenia nepredávajúce len samotný produkt, ale riešenia s dlhoročnými zárukami.

Dnes veľký problém – zaplesnené a zariasené fasády – dokáže riešiť v niekoľkých úrovniach. Od toho ekonomického až po TOP riešenia so zárukami na 10 rokov. Fasádne farby s obsahom mikrovlákien alebo ich prevedenia pre možnosť aplikovať striekaním, rovnako ako široká škála intenzity ich farebných odtieňov ponúka množstvá individuálnych nastavení s odporúčaniami spokojných zákazníkov. Úspešne a efektívne tak rieši ďalší problém fasád a to mikropraskliny na povrchu .

Fasádam sa JUB nevyhýba ani historickým. S vysokým apelom na technické riešenia a varianty. Produkty pre sanácie vlhkých stien a stropov na cementovej alebo vápennej báze a k tomu vhodné fasádne farby na ošetrenie takýchto povrchov.

JUBIZOL zatepľovacie systémy sú už aj na Slovensku pojmom a značkou kvality. Množstvo známich stavieb a víťazov ocenení »Stavba roka« sa môže spoľahnúť na riešenia JUBIZOL. Ani toto leto tomu nebude inak a JUBIZOL pripravil špeciálne ceny a podmienky k tomu, aby spokojnosť klientov značky JUB nebola len s kvalitou, ale aj s cenovým riešením. Vďaka tomu do konca Septembra viete výhodne zakúpiť ucelené systémy JUBIZOL s izolantom na báze EPS s možnosťou dlhoročnej záruky. Alebo len samostatné vybrané fasádne omietky s penetráciou zdarma.

Cenové zvýhodnenia ponúka JUB aj na TOP novinky roku 2020 – omietky JUBIZOL CARBON STRONG finish a JUBIZOL AEROGEL finish . Ich hybridné technológie zase vracajú dôveru v produkty, ktoré by mali v prvom rade esteticky a bezpečne ochraňovať vašu najväčšiu investíciu – bývanie.

Rozhodnite sa aj vy správne pri riešeniach pre vašu fasádu. Spoľahnite sa na JUBIZOL. Riešenia pre fasádu s odporúčaním.

 

Viac info na www.jub.sk