Prečo čakať, keď dotácie majú zelenú?

18. jún 2021

     Uvažujete o tepelnom čerpadle a nechce sa vám čakať? Vyberte si ekologické vykurovanie už teraz a urobte zmenu tam, kde na tom skutočne záleží! Existuje totiž nové, jednoduché riešenie.

     Nemusíte čakať na dotácie z programu Zelená domácnostiam, značka Vaillant vám poskytne dotáciu už teraz. Táto ponuka platí pre všetky kraje na Slovensku, vrátane Bratislavského, pre staršie domy aj pre novostavby v energetickej triede A0.

Monoblokové tepelné čerpadlo aroTHERM plus

Atraktívna dotácia

⦁      Získajte tepelné čerpadlo za zvýhodnenú cenu, k tomu Vaillant dotáciu a ušetrite až 3 250 eur. Registrácia nie je nutná. Stačí, ak sa skontaktujete s autorizovanou montážnou firmou priamo vo vašom regióne. Tá vám poskytne dotáciu formou zľavy z ceny výrobku. Kontakt nájdete v zozname partnerov na webovej stránke www.vaillant.sk. Dotácia sa vzťahuje na tepelné čerpadlá typu vzduch/voda s názvom aroTHERM plus alebo aroTHERM split, zakúpené a nainštalované od 25. mája do 30. septembra 2021.
     Využiť túto ponuku sa oplatí. Tepelné čerpadlá vzduch/voda sú trvalo udržateľným riešením, významne prispievajú k zníženiu emisií CO2 a zároveň prinášajú nízke prevádzkové náklady. Bezplatne generujú až 75 % požadovanej energie priamo zo vzduchu a sú obľúbené najmä pre ich jednoduchú montáž. V domácnosti dokážu zabezpečiť nielen pohodlné vykurovanie, ale aj dostatok teplej vody a chladenie.

Využite dotáciu na tepelné čerpadlo aroTHERM plus

Jednoduchá inštalácia

    Jednou z viacerých dotovaných možností je monoblokové tepelné čerpadlo aroTHERM plus vzduch/voda (3-12 kW, A+++). Toto zariadenie je naplnené prírodným chladivom extrémne ohľaduplným k životnému prostrediu. Vďaka vysokej výstupnej teplote ho môžete kombinovať s podlahovým vykurovaním i s radiátormi. Dá sa nainštalovať bez významných stavebných úprav, už za jeden deň. Ďalšími výhodami sú jeho dizajnové prevedenie a minimálna hlučnosť.
     Systém pozostáva z tepelného čerpadla, ktoré sa umiestni k vonkajšej stene domu, na strechu garáže či do záhrady. Druhú časť tvorí interiérová jednotka uniTOWER plus so zabudovaným 185 l zásobníkom teplej vody. Ovládanie systému bude možné aj na diaľku, cez aplikáciu v smartfóne či tablete, spolu s regulátorom a internetovým modulom.

 

Dotované tepelné čerpadlo aroTHERM split

Pohodlie aj menej emisií

      Spomínaná dotácia sa vzťahuje aj na tepelné  čerpadlo  aroTHERM split    typu    vzduch / voda (3-12 kW, A+++/A++) s technológiou oddeleného chladivového okruhu. Postará sa o príjemnú teplotu v interiéri počas chladných mesiacov, o chladenie v lete a teplú vodu po celý rok. K tomu o 75 % nižšie účty za energiu a o tretinu menej emisií. Systém sa skladá z tepelného čerpadla a praktickej interiérovej jednotky uniTOWER. Montáž je rýchla a jednoduchá, aroTHERM split stačí vhodne umiestniť v exteriéri.
     Aj toto tepelné čerpadlo sa dá ovládať na diaľku cez smartfón a dokáže spolupracovať s ďalšími produktami značky Vaillant (fotovoltika, solárny ohrev vody i riadené vetranie). Takže: prečo čakať?
www.vaillant.sk