Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Počúvajte, ako sa býva zdravo!

Už vás nebaví počúvať každý večer dupot susedových detí nad vašimi hlavami? Vedeli by ste si predstaviť príjemný večer aj bez hlasnej rockovej hudby z vedľajšieho bytu? Že nemožné? Veru nie! Modrá akustická doska s Activ'Air® všetko toto dokáže.

Hluk nás sprevádza celým naším životom, je naším spoločníkom počas celého dňa. A tak sa niet čo čudovať, že keď podvečer zavrieme dvere svojho bytu, radi by sme si vychutnali pokoj domova. K nemu bezpochyby patrí ticho, veď nie nadarmo sa hovorí, že „ticho lieči“.
Ak práve teraz uvažujete nad rekonštrukciou bytu z vyššie uvedených dôvodov, zbystrite pozornosť. Máme pre vás riešenie. Vedeli ste, že modrá protihluková sadrokartónová doska od firmy Rigips dokáže znížiť úroveň hluku o 15 až 27 decibelov v závislosti od podkladového materiálu (tehla, pórobetón a pod.)?
A čo by ste povedali na to, ak by vám okrem ochrany pred hlukom táto doska dokázala urobiť ešte aj inú službu, vlastne dve? Okrem požiarnej odolnosti, ktorá je dnes už samozrejmosťou, by vedela navyše aj čistiť vzduch. Ako?

Zdravie na prvom mieste
Zrejme máte vo vašom byte nejaký kus nábytku z drevotriesky, koberec, lepenku, alebo tapety... A celkom určite v ňom nájdete aj rôzne čistiace prostriedky, kozmetiku či hnojivá. Rôzne prchavé látkyv nich pôsobia často skryte a ich zdravotne nevyhovujúcivplyv sa nemusí prejaviť hneď. Typickým príkladom je formaldehyd.
A teraz si predstavte, že Modrá akustická doska vylepšená o technológiou               Activ´Air® vás nielen ochráni pred požiarom, zníži hlučnosť, ale dokáže znížiť aj koncentráciu voľne prchavých látok až o 70 %!

Ako to funguje?
S technológiou Activ’Air® sa spája špecifická zložka, ktorá rozbíja väzby uhlík – kyslík v aldehydoch a pretvára ich na zlúčeninu neškodného uhlíka. Ide o konečný a nezvratný proces, ktorého účinnosť potvrdili aj výsledky testovania v nezávislých laboratóriách Eurofins. Podľa nich:

  • Activ’Air® trvalo odstraňuje tri štvrtiny škodlivých látok v ovzduší,
  • Activ’Air® nestráca účinnosť ani po úprave povrchu maľovaním alebo tapetovaním bežnými materiálmi,
  • Activ’Air® nevylučuje spätne škodlivé látky,
  • Activ’Air® čistí ovzdušie v interiéri až 50 rokov. 


Vylepšená kvalita za rovnakú cenu
Poviete si: „To bude určite drahé!“.Opak je však pravdou. Cena takto vylepšenej Modrej akustickej dosky s technológiou Activ´Air® sa nijako nezvýši. Záujemcovia o zdravé bývanie ju môžu získať za rovnakú cenu ako pôvodnú protihlukovú dosku, hoci získavajú sadrokartón s podstatne vylepšenou receptúrou, a tým aj lepšími vlastnosťami. Nedajte sa preto v rozhovore s vaším realizátorom rekonštrukcie bytu oklamať lacnými a nekvalitnými stavebnými materiálmi!
Rigips – odborník na certifikované sadrokartónové systémy si aj vylepšením Modrej akustickej dosky stojí za svojím firemným prísľubom a na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov naozaj prináša „lepší pocit z bývania“.Pravdou totiž je, že hluk je naozaj neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Nemusí byť ale súčasťou nášho domova.
www.rigips.sk

Pridané 26. okt 2015  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 26. okt 2015