Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Plochá škridla pre modernú architektúru.

Nová betónová škridla KMB ROTA spĺňa požiadavky súčasných architektonických trendov. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému tvaru je vhodná najmä pre moderné stavby s hladkou a jednoduchou líniou strechy.

Škridla KMB ROTA je najnovším prírastkom do výrobného portfólia spoločnosti KM Beta, ktorý úplne napĺňa požiadavky súčasných trendov. Rovnako ako ostatné produkty z výrobného prtfólia KM Beta, sa nová škridla vyrába osvedčenými technológiami a dosahuje prvotriednu kvalitu so zárukou dlhej
životnosti.

Betónová strešná krytina KMB ROTA je určená na krytie šikmých striech so sklonom od 15 do 90°. Použitie nie je obmedzené nadmorskou výškou. Vyznačuje sa hladkým povrchom a špeciálna úprava jej pomáha lepšie odolávať poveternostným vplyvom. Škridla sa vyrába v čiernej farbe v lesklom prevedení Briliant.

Dômyselné profilovanie rubovej strany škridly zaisťuje vysokú pevnosť aj pri predĺženom a plochom tvare krytiny. Toto riešenie umožňuje tiež rýchlejšie kladenie – na jeden meter štvorcový strechy je  potrebných len osem kusov škridly KMB ROTA. Výsledkom využitia novinky je tiež vyššia tesnosť strechy vďaka menšiemu počtu škár a nižšia hmotnosť na štvorcový meter. (50,4 kg/m2)

Samozrejmosťou je aj celý rad doplnkov na riešenie rôznych funkčných a prestupových požiadaviek strechy, v rovnakom dizajne a kvalite ako je škridla základná.

Viac informácií nájdete na www.km-beta.sk

Pridané 17. okt 2016  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 17. okt 2016