Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Plechové strešné krytiny nie len pre rekonštrukcie ale aj novostavby.

Ešte pár rokov dozadu bol zaužívaný trend, že plechové strešné krytiny sa montovali predovšetkým pri rekonštrukcii starších rodinných domov. Všetko sa však mení!

Dôvod tohto použitia pri rekonštrukciách je hlavne nízka váha, ktorá nezaťažuje stavbu a krovy staršieho domu. Ako sme si zvykli, doba napreduje a s ňou aj využitie týchto plechových strešných krytín. Plechové strechy sa začínajú čoraz viac využívať aj na moderných domoch, nakoľko súčasná architektúra je založená hlavne na nižších sklonoch striech a jednoduchších tvaroch, čomu strešné krytiny z plechu 100% -ne vyhovujú. Preto sa spoločnosť Lindab rozhodla navrhnúť krytiny, ktoré spoja „príjemné s užitočným“ teda nízku váhu a dizajn, ktorý ulahodí nejednému oku, vrátane toho Vášho.

Na novostavbu sa hodia všetky krytiny z našej produktovej škály, avšak zo skúseností máme preukázané, že ľuďom sa najviac páčia krytiny Lindab Click SRPLindab Goodlock. Preto Vám v tomto článku priblížime práve tieto dve, ktoré sa tešia najväčšej obľube.

Lindab Click SRP:

Strešná krytina Lindab Click SRP si vďaka svojmu modernému vzhľadu a bezúdržbovej forme získala obľubu najmä na moderných mestských stavbách. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a jej elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčujú na široké využitie. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu montujete, získate kvalitnú a odolnú strechu na niekoľko desiatok rokov.

Už jej názov napovedá, že ide o stavebnicový klik systém, čo v praxi znamená značnú úsporu času a v neposlednom rade aj financií. Zároveň, jednotlivé skrutky nie sú na streche viditeľné, pretože sú zakryté falcami.

Výhody krytiny Lindab Click SRP:

 • Vyrobená z kvalitného švédskeho plechu
 • Bez viditeľných kotviacich skrutiek
 • Aplikácia na streche je možná už od 7°
 • Nízka hmotnosť (5kg/m2)
 • Je vhodná na rekonštrukciu, novostavby aj fasády
 • Rýchla a jednoduchá montáž
 • Písomná záruka 15-30 rokov (v závislosti od povrchovej úpravy)

 

Lindab Goodlock:

Maloformátová ľahká strešná krytina Lindab Goodlock patrí medzi TOP produkty, ktoré spoločnosť Lindab vyrába. Je unikátna práve tým, že sa neskrutkuje v ploche krytiny. Celý systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k perforácii krytiny. Vďaka tomu toto jedinečné kotvenie krytiny odstraňuje u zákazníkov strach z neskrytých skrutiek, ktoré sú v tomto prípade prekryté samotnou strešnou krytinou.

Výhody krytiny Lindab Goodlock:

 • Vysokokvalitný švédsky oceľový plech
 • Tabuľa Goodlock s najvyššou výškou vlny (46mm) na slovenskom trhu, výrazne zvyšuje statickú nosnosť celej strechy
 • Bez viditeľných skrutiek
 • Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci a rýchlu realizáciu strešného systému
 • Vhodná na rekonštrukcie aj novostavby
 • Aplikácia na strechy už od sklonu 15°

Obe krytiny sú vyrábané z vysokokvalitného švédskeho oceľového plechu v rôznych farebných odtieňoch a v troch povrchových úpravách Classic, Premium MATT a Elite. 

Ak vás tieto krytiny zaujali, radi vám BEZPLATNE vypracujeme cenovú ponuku . Viac o produktoch Lindab nájdete na stresnysystem.sk.

Ak chcete byť stále medzi prvými informovaný o novinkách zo sveta Lindab, navštívte aj náš „Fanpage“ Lindab Slovakia.

Pridané 7. júl 2017  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 7. júl 2017