Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm

10. feb 2021

Až o tretinu štíhlejší rám s maximálnym podielom skla: Nová generácia okien z Rakúska určuje dizajnový smer okien v Európe.

Foto Internorm

 

Internorm okno KF520 je novinkou v sortimente okien. Špecialisti v oblasti vývoja okien týmto novým produktom dokázali, že sú jasným lídrom v Európe v oblasti inovácií a dizajnu. Maximálny podiel skla novej generácie okien umožňuje zúženie pohľadovej šírky rámu a krídla o tretinu a tým ponúka najväčší možný dopad svetla. KF 520 spája dizajn, estetiku a komfort do jednej dimenzie. Zvnútra nie je vidieť žiadne viditeľné zasklievacie lišty či kovanie a zvonku sa javí ako okno s pevným zasklením. Inovatívny a puristický dizajn okna je zvýraznený jedinečným uzamykacím systémom: miesto zvyčajných vyčnievajúcich uzamykacích čapov používa Internorm uzamykacie klapky. Týmto Internorm ponúka elegantné plastové okno a udáva nové štandardy v brandži.

 

Foto Internorm

 

Prémiové okno KF 520: komfort, dizajn a bezpečnosť

Nová generácia okien od Internorm kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Pri modeli KF 520 je okenné krídlo vďaka svojmu sklenenému vzhľadu zvonku nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byť tiež zaomietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilní. Vynikajúca izolácia skla tiež zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o 11% , čo je veľmi pozitívne pre životné prostredie a minimalizovanie nákladov na vykurovanie. Revolučná technológia uzamykania I-tec Secure je skrytá v okennom krídle, čo takmer znemožňuje vypáčenie okna. Namiesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Technológia I-tec Secure je možná až po bezpečnostnú triedu RC3 a ponúka najjednoduchšie čistenie a údržbu okna. V porovnaní s bežnými oknami ponúka KF 520 až o 30 % nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla a tým zabezpečuje maximálny podiel skla. To vytvára príjemnú atmosféru a útulnosť v dome. Model KF 520 je ponúkaný  v elegantných odtieňoch šedej, aby zdôraznil eleganciu novej generácie okien. Od pozoruhodného vzhľadu nehrdzavejúcej ocele cez svetlú, jemnú šedú až po antracit. 

 

Foto Internorm

 

Novinka: Prémium pokovenie skla ECLAZ v štandarde pre príjemný pocit v miestnosti

Početné štúdie ukázali, že denné svetlo má rozsiahle pozitívne účinky: zvyšuje výkonnosť, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, zvyšuje produkciu hormónov zlepšujúcich náladu a dodáva energiu ľuďom aj budovám. KF 520 zaisťuje vďaka veľkému podielu skla najväčší možný prechod denného svetla do interiéru. Navyše pri KF 520 získate prémiové pokovenie skla ECLAZ už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až o 10% viac denného svetla. Okrem toho, pokovenie skla ako aj 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a vytvára v interiéri jasnú atmosféru s dokonalým výhľadom von.

 

Foto Internorm

 

Internorm, spoločnosť vytvárajúca inovácie a dizajn

Internorm je už roky priekopníkom v oblasti okien. Už v minulosti sa výrobca okien v Hornom Rakúsku upriamil na revolučné technológie a nové produktové trendy, čím stanovil kritéria, ktoré boli prijaté v európskej oknárskej brandži. Či už trojité zasklenie, revolučná séria I-tec, prémiové produkty a inovácie digitálnych služieb - Internorm pravidelne potvrdzuje svoju priekopnícku úlohu vo vývoji okenných systémov orientovaných na budúcnosť.

 

Viac informácií k oknu KF 520 na www.internorm-okna.sk