Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Novinka - Melirovaná dlažba BARK

Už niekoľko rokov vyrába spoločnosť PRESBETON veľmi obľúbenú přírodně vyzerajúcu Natural dlažbu BARK, ktorá verne imituje drevo. Táto dlažba sa vyrába v niekoľkých rozmeroch a reliéfoch (kôra, podval, tráma iné). Okrem klasických obdĺžnikových a štvorcových formátov sú v ponuke aj imitácie letokruhov. Tieto dlažbové dosky sú súčasťou Natural radu BARK, který zahŕňa palisády, kvetináče, schody atď.

V tohtoročnej sezóne pribudli k štandardnej hnedej farbe Natural prvkov BARK s reliéfom dosky zaujímavé melírované farebnosti – béžovo-hnedá a hnedo-čierna. Konkrétne ide o dlažbové dosky BARK 7, 10 a 11, ďalej žľab BARK, kocku BARK, palisády BARK 2, trávny lem BARK, kvetináče BARK 1 a 2a tiež o schod BARK. V tomto vyhotovení vyzerajú všetky prvky BARK veľmi prirodzene a medzi zákazníkmi vzbudili nové „melíry“ zaslúženú pozornosť.

Nespornou výhodou všetkých betónových výrobkov oproti porodným materiálom je ich trvanlivosť, mrazuvzdornosť a ľahšia údržba. Všetky prvky z Natural radu BARK sú ošetrené impregnáciou Protect Systém TOP, ktorá výrazne uľahčuje odstránenie bežných a mierne agresívnych nečistôt, tzn., že základný vnútorný ochranný systém IN je doplnený dodatečnou povrchovou ochranou (ProtectSystém TOP), ktorá vznikne po nastriekaní impregnácie. Viac na www.presbeton.cz.

Pridané 5. sep 2016  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 5. sep 2016