Odporúčame: Mojasvadba.zoznam.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Neviete, čo s poškodenou podlahou? Položte si Fortelock. Sami.

Plánujete meniť Vašu starú podlahu, no neviete, ako na to? Rozmýšľate, čo všetko bude potrebné a čo musíte zabezpečiť, aby bola výmena či oprava úspešná? Ak je toto aj Váš problém, radi Vám ukážeme jednoduché riešenie opravy starej podlahy Vašej garáže či dielne.

Tieto miestnosti sú svätostánkom nejedného muža, trávi v nej množstvo času a tak je prirodzené, že podlaha je akýmsi základným kameňom tohto pracovného priestoru. Určite musí byť odolná, pevná, nešmýkať sa a v ideálnom prípade aj dobre vyzerajúca. Všetky tieto atribúty PVC dlažba Fortelock spĺňa. My Vám dnes však chceme ukázať jednu jej obrovskú výhodu, ktorou vyhráva nad konkurenciou.

Jednoduchá a rýchla inštalácia.
Zabudnite na miešačku. Postačí Vám kladivo. To, v čom Fortelock vyniká a robí ho tak obľúbeným, je jeho rýchla a jednoduchá inštalácia. Pri kladení dlaždíc Fortelock nebudete potrebovať nič, čo by ste už nemali doma. Stačí si pripraviť gumené kladivo a rezací nôž. Môžete tak z hlavy vypustiť starosť, ktorá by pri realizácii napr. klasickej betónovej podlahy zaťažila nielen Vašu myseľ, ale aj peňaženku.

Ako to vyzerá v praxi?
Veríme, že najlepšou reklamou sú spokojní zákazníci a užívatelia PVC podlahy Fortelock a preto Vám chceme namiesto ťahania medových motúzov popod nos prezradiť, v čom vidia výhody jej inštalácie. Ako budete môcť vidieť, témou novej podlahy a problémom s ňou spojených sa nezaoberali len majitelia menších garáži či dielní, ale aj zákazníci s väčšími priestormi. 

Rekonštrukcia garáže vo Švajčiarsku
Rozloha: 150 m2
Počet dlaždíc: 600
Typ dlažby: Fortelock 2020, Graphite
Doba inštalácie: 2 dni

Jedným zo zákazníkov, ktorý sa rozhodli pre PVC dlažbu Fortelock, je majiteľ garáže, ktorý v nej vystavuje staré automobily. Okrem toho, že od novej podlahy očakával odolnosť (v garáži stoja ťažké automobily), robustnosť či jednoduchú údržbu, bola pre neho zaujímavou aj svojpomocná inštalácia:
„Písali, že vydrží vysoké zaťaženie, že je robustná a mali na výber z pekných farieb. Presvedčila ma tiež jednoduchosť položenia pre laika.“
V tomto prípade ocenil aj fakt, že podlahu nebolo potrebné lepiť. Pôvodnú epoxidovú podlahu pred položením Fortelocku nijak zvlášť nepripravoval. Po čase vyzdvihuje najmä to, že aj keď stojí auto dlhšiu dobu na jednom mieste, na podlahe nezostávajú otlaky či preliačiny, ako tomu bolo pri pôvodnej podlahe.

Autodielňa v Nemecku
Rozloha: 130 m2
Počet dlaždíc: 520
Typ dlažby: Fortelock 2010, Black
Doba inštalácie: 6 hodín

Ďalším príkladom môže byť náš zákazník z Nemecka, ktorý si zriaďoval novú autodielňu v súkromnom priestore o rozlohe 140 m2. V pôvodnom priestore bola betónová podlaha, ktorá podľa zákazníkových slov nebola vhodná z dôvodu vysoké prašnosti, tvrdosti a nepoddajnosti povrchu (u ťažších áut sa pri dlhšom státi na tvrdom povrchu deformovali pneumatiky). Pri hľadaní vhodného riešenia bolo pre majiteľa garáže aj v tomto prípade dôležité, aby si položenia podlahy zvládol sám. Podlahu zákazník inštaloval so svojim synom:
„Bolo naozaj šialené, aké rýchle a jednoduché bolo položenie podlahy, ktoré zvládol aj môj osemročný syn s gumovým kladivom. Nepoužili sme žiadne lepidlo a podlahu sme mohli ihneď opäť používať a zaťažiť.“

Hala pre výrobu elektro bicyklov v Českej republike
Rozloha: 110 m2
Počet dlaždíc: 440
Typ dlažby: Fortelock 2020, Black
Čas potrebný na inštaláciu: pár hodín
V tomto prípade náš zákazník zahajoval výrobu elektrických bicyklov a v tejto súvislosti potreboval rekonštruovať podlahu vo výrobných priestoroch. Jednou z požiadaviek bolo, aby pri prípadnom páde súčiastok na podlahu nedošlo k ich poškodeniu či zničeniu. V pôvodnou priestore bola dlažba, ktorá bola opotrebená, tvrdá a naviac sa zle udržovala. Zákazník chcel tiež podlahu zatepliť, aby bola pre jeho zamestnancov príjemnejšia.
Pri výbere novej podlahy klient bral do úvahy nielen cenu a vyššie zmienené požiadavky, ale opäť bola pre neho dôležitá aj možnosť položiť si podlahu svojpomocne. Pri PVC dlažbe Fortelock uvítal aj prípadnú rozobrateľnosť podlahy:
„To, že si podlahu môžeme spraviť sami, bolo pre nás určite dôležité. Po prvé z hľadiska toho, že naši pracovníci neboli dostatočne pracovne vyťažení a po druhé, to, že sme si podlahu položili sami, malo vplyv aj na výslednú cenu.“

Oslovili Vás PVC dlaždice Fortelock? Chcete sa dozvedieť viac o ich výhodách? Navštívte blog Fortelock, kde nájdete viac tipov a nápadov na rekonštrukciu Vašej dielne či garáže.

Pridané 15. mar 2018  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 15. mar 2018