Keď máte hypotéku aj bývanie pod kontrolou

3. apr 2018

Predstavte si, že odídete z domu a o chvíľu vás aplikácia v smartfóne upozorní na to, že ste zabudli zatvoriť okno či dvere. Chytré, však? Mať neustály prehľad nad svojou domácnosťou, keď nie ste práve doma, dnes už nie je vôbec utópia.  

Trendy v bývaní týkajúce sa bezpečnosti nabrali digitalizáciou nové rozmery. V minulosti ste pred odchodom zo svojho príbytku obehli celú domácnosť, aby ste skontrolovali, či je všetko v poriadku. Dnes vás na to dokáže upozorniť aplikácia, ktorú máte nainštalovanú priamo vo svojom smartfóne, tablete alebo v smarthodinkách.  

Dokonalé prepojenie

Byť „online prepojený“ so svojím domovom umožňujú nielen rôzne inteligentné riešenia, ale aj služba Magenta SmartHome od Telekom, ktorú v týchto dňoch získate k hypotéke od ČSOB až na 1 rok bezplatne. Vďaka prepojeniu hypotéky a tejto služby získate cez svoje mobilné zariadenie prehľad tak o svojej domácnosti, ako aj o svojich financiách. Navyše, prostredníctvom aplikácie ČSOB SmartBanking môžete realizovať aj mimoriadne splátky hypotéky.

Aby bolo doma všetko v poriadku

Cíťte sa vo svojom novom domove pohodlne a bezpečne. Zriaďte si k hypotéke od ČSOB službu Magenta SmartHome, s ktorou získate:

bezplatnú inštaláciu služby technikom Telekomu v hodnote 39,99 €,

dverový senzor k základnému balíku navyše,

až 1 rok využívania služby Magenta SmartHome bezplatne

vďaka odmene od ČSOB v hodnote 131,88 €.

Viac informácií o Hypotéke so SmartHome sa dozviete na ČSOB – hypotéka SmartHome.