Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Jarná akcia: k tehlám HELUZ teraz získate spotrebiče.

Uvažujete o stavbe rodinného domu, alebo už máte dokonca v rukách projekt vlastného bývania? Výrobca moderných tehál HELUZ pripravil s internetovým obchodom HEJ.sk akciu priamo pre vás. Ak si vyberiete tehly HELUZ objednáte ich v období od 1. februára do 14. apríla, získate stavebný materiál s najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami na trhu a k tomu poukaz na elektrospotrebiče v hodnote až 400 EUR. A navyše individuálnu VIP zľavu na ďalší nákup spotrebičov do vášho nového rodinného domu. Myslite už teraz na zariadenie vysnívaného bývania.

S HELUZom nestaviate dom, ale domov

Už premýšľate nad farbou kuchyne, objemom chladničky a funkciami práčky? Stavba modernými technológiami je naozaj tak rýchla, že už tohtoročné Vianoce môžete osláviť vo vašej novej obývačke. Kým partner alebo manžel rieši projekt a výber stavebného materiálu u spoločnosti HELUZ, žena môže v pokoji premyslieť vybavenie a usporiadanie domácnosti. Vďaka jarnej akcii si môže do nového domova vyberať spotrebiče už teraz. Nestavajte len dom, ale postavte si s HELUZom rovno domov.

Čo je treba urobiť?

Od 1. februára a najneskôr do 31. marca je treba sa nezáväzne zaregistrovať na webe www.heluz.sk/akcie. Odborníci potom na základe vášho projektu pripravia zadarmo kalkuláciu stavebného materiálu a spoločne s ňou pošlú do e-mailu zľavový kód, ktorý je treba uvádzať pri objednaní tehál. Táto ponuka je nezáväzná. Ale keď zistíte, že stavba z tehál HELUZ dýcha, chráni pred hlukom, vytvára zdravú mikroklímu vnútri domu, má dlhú životnosť vďaka svojej konštrukcii a navyše sa nemusí zatepľovať, ručička váh sa rýchlo prikloní k rozhodnutiu pre tieto tehly. Smolu samozrejme nemajú ani tí, ktorí už majú vypracovanú cenovú ponuku. V tom prípade stačí na webe v registračnom formulári vyplniť číslo cenovej ponuky. A je to.

Ďalším krokom je objednanie stavebného materiálu u vášho najbližšieho predajcu, ktorému oznámite zľavový kód, ktorý ste dostali e-mailom. Stavebný materiál je potrebné objednať do 14. apríla 2016. Bola by škoda, keby ste kvôli zaváhaniu prišli o darčekový poukaz a zľavu na spotrebiče. Vami vybrané tehly si potom necháte doviezť na parcelu plánovaného domu do konca apríla 2016. Nie je predsa dôvod otáľať so začiatkom stavby.

Nové spotrebiče do nového domu

Darčekovú poukážku na spotrebiče do elektropredajní vám dovezie priamo na stavbu zástupca spoločnosti HELUZ. Ak ste si objednali tehly HELUZ Family 2in1 alebo HELUZ Family, získate darčekový poukaz pre výber spotrebičov v hodnote 400 EUR, pri odobratí tehál HELUZ STI poukaz za 250 EUR a pri kúpe tehál HELUZ PLUS brúsené si môžete na darčekový poukaz v HEJ.sk vybrať spotrebiče za 150 EUR. Do konca tohto roka si nezabudnite zájsť pre spotrebiče. Stavba s HELUZom je vďaka presným tvarovkám a suchému murovaniu či murovaniu na penu a lepidlo tak rýchla, že do konca roka naozaj môžete bývať a nové spotrebiče sa budú vo vašom novom domove krásne vynímať.

Ešte váhate? Z tehál HELUZ si postavila dom aj Bára Špotáková

Jedno z najdôležitejších životných rozhodnutí je, s kým strávite život a tiež kde. A to druhé, ako spoločné bývanie bude nielen vyzerať, ale ako vám bude vyhovovať. Predsa len rodinný dom sa stavia väčšinou raz za život. Aby vaše rozhodnutie bolo správne, pripravili sme pre vás deväť dôvodov, prečo si vybrať tehly HELUZ. Je to tradičný, rokmi preverený materiál, s modernou technológiou, majú najlepšie tepelnoizolačné parametre na trhu, takže s tehlou Family 2in1 nemusíte už zatepľovať, stavba je rýchla a jednoduchá vďaka jednovrstvovému murovaniu, tehly vytvárajú zdravú klímu a sú ohľaduplné k životnému prostrediu, navyše stavba z tehál dýcha a bráni proti hluku. A ten desiaty dôvod? Pre tehly HELUZ sa rozhodla aj česká oštepárka Bára Špotáková. Postavila si z nich neďaleko od Prahy v minulom roku rodinný dom.

Pridané 8. feb 2016  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 8. feb 2016