HELUZ na Veletone online poradí, ako stavať domy s takmer nulovou spotrebou energie

9. jan 2023

Štvrtý ročník online stavebného veľtrhu Veleton sa uskutoční posledný januárový víkend 28. – 29. 1. 2023. Svoj virtuálny stánok tu postaví aj spoločnosť HELUZ, ktorá si pre divákov pripravila prednášku na tému stavby domov s takmer nulovou spotrebou energie. Prednáška prebehne v sobotu od druhej hodiny. Účastníkov okrem užitočných informácií čaká bonus v podobe komínového kompletu za 1 euro.

Stavebný veľtrh Veleton je pre účastníkov zadarmo. Podmienkou je iba registrácia na www.veleton.cz/register a získanie prístupového kódu pre vstup na platformu. Od 28. do 29. januára sa diváci môžu pripojiť na ľubovoľnú prednášku z pohodlia domova. Živé vysielanie spoločnosti HELUZ prebehne v sobotu 28. januára od 14.00 do 14.45 hod.

                          

Témou prednášky je Efektivita a úspory vo výstavbe tehlových rodinných domov. Diváci sa dozvedia, ako docieliť dom s takmer nulovou spotrebou energie. Po celý čas veľtrhu aj živého vysielania môžu odborníkom klásť otázky a vyjasniť si všetko, čo potrebujú.

Spoločnosť HELUZ navyše pre účastníkov pripravila darček. Registráciou v stánku HELUZ u obchodných zástupcov získajú možnosť kúpy komínového kompletu HELUZ za 1 euro pri splnení podmienok akcie. Akcia sa vzťahuje na všetky produkty HELUZ, t. j. HELUZ IZOSTAT, HELUZ KLASIK a HELUZ SMART. Napríklad v prípade najobľúbenejšieho komínového kompletu HELUZ IZOSTAT tak ušetria 1 530 Eur s DPH.

Diváci veľtrhu Veleton môžu jednotlivé vysielania navštevovať v tematicky vymedzených „halách“. Spoločnosť HELUZ vysiela v hale Hrubá výstavba a materiály.

Podrobné informácie k akcii nájdete TU.