Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Dokonalá imitácia dreva do Vašej záhrady

Nová stavebná sezóna je tu a spoločnosť PRESBETON pripravila pre všetkých svojich zákazníkov príjemnú novinku v podobe rozšírenia obľúbenej Natural radu BARK. Všetky výrobky z Natural radu BARK verne imitujú rôzne drevené reliéfy. Existujúca ponuka produktov BARK zahŕňa dlažby, schody a deliace prvky, ktoré je možné podľa potreby spolu kombinovať. Dlažba BARK je vyrábaná v niekoľkých reliéfoch - kôra, pražec, doska, trám, letokruh a možno ju použiť ako nášľapné dosky alebo z nej možno vyskladať aj celú plochu. Je určená skôr pre pochôdzne plochy, no v prípade hrúbky dlažby 100 mm ju možno použiť aj pre miesta so stredným zaťažením, tzn. pre občasný pojazd osobných automobilov.

Novinkou tohtoročnej sezóny je ucelený systém BARK, ktorého súčasťou sú dlažby, palisády, trávne lemy, žľaby do dlažby, schody a kvetináče. Všetky tieto betónové prvky majú jednotný reliéf v podobe imitácie dosky. To však neznamená, že v rámci systému BARK v reliéfe doska nie je možné použiť aj iné reliéfy dreva. Fantázii sa medze nekladú, výsledná realizácia bude zaručene vyzeraťprirodzene.

Všetky výrobky Natural radu BARK možno použiť najmä v exteriéroch, ako sú záhrady, spevnené plochy v okolí rodinných domov, parky, nádvoria kultúrnych a spoločenských centier a pod. Dlažba BARK je však vhodná aj do interiérových priestorov, ako sú záhradné kuchyne, zrubové domčeky, altánky a i.

Všetky betónové prvky BARK sú mrazuvzdorné a opatrené impregnáciou proti znečisteniu a prenikaniu vody. Viac na www.presbeton.cz.

Pridané 9. máj 2016  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 9. máj 2016