Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Bonus s krytinami RUUKKI získate až do konca novembra!

Strecha nad hlavou znamená nielen korunu domu, ale aj ochranu v každom počasí. Má byť dostatočne trvácna, s ľahkou montážou i údržbou a s dobrými izolačnými vlastnosťami. Fínske strešné krytiny RUUKKI majú vlastnosti, ktoré oceníte aj po desiatkach rokov. Až do konca novembra ich môžete získať aj s výhodným bonusom.

Krytiny z ocele so zinkovaním a obojstranne aplikovanou ochrannou vrstvou majú oproti iným strešným krytinám viacero výhod. V prvom rade sú ľahšie ako pálené či betónové krytiny, čo spôsobuje, že ich preprava je lacnejšia a ekologickejšia. Tak isto je manipulácia s nimi priamo na stavbe jednoduchšia a vďaka svojej ľahkosti zaťažujú strešnú konštrukciu omnoho menej.
RUUKKI krytiny sú temer na 100 % recyklovateľné a teda šetrnejšie k životnému prostrediu. Ich povrch môže navyše ponúkať rôzne farebné krytie, ktoré môžete dokonale zladiť s farbou fasády.
Oceľovým strešným krytinám a plechovým odkvapovým systémom RUUKKI môžete veriť. Spoločnosť ponúka najdlhšiu záruku na trhu: unikátnych 50 rokov na krytinu a 20 rokov na odkvapový systém. Okrem samotnej krytiny ponúka spoločnosť RUUKKI aj bezpečnostné prvky, akými sú rebríky, strešné lávky a snehové zábrany.


Nečakajte s rozhodnutím

Ak premýšľate nad novou strechou či rekonštrukciou, práve teraz je ten najlepší čas. Počas jesene 2016 pripravil RUUKKI pre stavebníkov, ktorí budujú svoju novostavbu či rekonštruujú, výhodnú ponuku. Pri nákupe novej strešnej krytiny značiek RUUKKI Classic, Armorium, Adamante, Monterrey a Finnera (okrem krytín Monterrey a Decorrey v triede kvality Ruukki 30) získate zadarmo podstrešnú fóliu alebo skrutky potrebné na montáž. Pri objednávke je samozrejmosťou dovoz krytiny a materiálov priamo na stavbu , technické poradenstvo a montáž certifikovanými firmami.
RUUKKI navyše ponúka jesenný bonus: pri nákupe u certifikovaných predajcov spoločnosti je každý desiaty zákazník, ktorý si kúpi viac než 100 m2 strešnej krytiny s príslušenstvom, odmenený po registrácii e-mailom. Súťaž platí na nákupy až 30. novembra 2016.

Fínske strešné krytiny RUUKKI ponúkajú oceľové strešné krytiny s 50 ročnou zárukou, ktoré nezaťažia strešnú konštrukciu, ľahko sa montujú a v práve prebiehajúcej jesennej akcii prinášajú aj možnosť získať mimoriadny bonus. Viac informácií o strechách Ruukki a podmienkach aktuálnej akcie sa dozviete na www.ruukkistrechy.sk.

Pridané 24. okt 2016  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 24. okt 2016