Jemná jarná výzdoba :)

Ak máte doma čas a chcete si niečo pekné vytvoriť, ponúkam Vám návod, ako si za chvíľku dokážete spraviť jarnú aranžmá na stôl. 🙂
Jemná jarná výzdoba :) - Najskôr som si pripravila základ na tvorenie - kôra, vajíčka, nejaká ta umelá zeleň, kvietky, nitky /pár vecí mi na fotke chýba, dúfam mi to prepáčite:) /. Samozrejme Vám v základnej výbave nemôže chýbať tavná pištol. :)
Jemná jarná výzdoba :) - Na kôru som si nalepila vajíčka. Pokiaľ máte väčšiu kôru, kľudne môžete dať viac vajíčok, pokiaľ máte menšiu kôru, tak aj 1 vajíčko dokáže vyzerať super. Vyhla by som sa však párnym počtom vajíčok na kôre, vizuálne to nevyzerá tak atraktívne.
Jemná jarná výzdoba :) - Následne som si nalepila tzv. "křoví" :) ,  teda začala som s pozadím, aby som vedela, ako to budem ďalej formovať.
Jemná jarná výzdoba :) - Pozadie som ešte jemne dotvorila...
1
Jemná jarná výzdoba :) - Následne som do stredu nalepila kvietok s malými bobuľkami. Pokiaľ si usporiadate vajíčka inak, napr. môžete jedno vajíčko nechať ležať a ostatné dať za neho a tým pádom nemusíte dávať kvietok. Všetko závisí od Vašej fantázie. :)
1
Jemná jarná výzdoba :) - A ešte pár nitiek, jemná čipka...
Ja som použila nitky z vajíčok. Vajíčka boli pôvodne určené na zavesenie, ale ich osud sa zmenil. :)
1
Jemná jarná výzdoba :) - Ešte mi tam chýbali pierka, tak som ich tam dolepila. 
A máte hotovú peknú výzdobu :)
3
Jemná jarná výzdoba :) - A takto to môže vyzerať, keď máte menšiu kôru. Aj jedno vajíčko stačí :)
5
    Členom od 21. mar 2021
    0
    profil používateľa