21.9.2012 - Neblahé skúsenosti s montážnou "partiou" od RM_Door. Prácu ktorú odviedli sa nehanbia nazvať slovom odborná montáž a pýtať za ňu 50 Eur bez DPH plus príplatok za rezy zatiaľ v neurčenej výške. Partia fušerov, ktorých jediným pracovným nástrojom bola ručná okružná píla a větky rezy prebiehali v ruke a na kolene. Kvalita rezov na fotkách tomu odpovedá. Zaplatili by ste faktúru za takto "dodaný tovar a služby" ??? Zvažujem možnosť neuhradiť poškodenú zárubňu a samozrejme ani montáž. Čo vy na to?

22.9.2012 - Podaná oficiálna reklamácia vykonaných prác. Majiteľ firmy sa ospravedlnil za konanie montážnikov. Za práce samozrejme neplatíme, dopílená obložka bude dodaná nová v rámci reklamácie.

24.9.2012 - Majiteľ firmy nepožaduje ani úhradu dodaného tovaru až do úplného vybavenia reklamácie. Po dodaní novej obložky ponúka bezplatnú montáž od inej montážnej partie. Po vzájomnej dohode sme ale dodaný tovar riadne uhradili (prácu ako už bolo spomenuté nie), a už iba čakáme na novú obložku. Zo strany majiteľa firmy - veľmi príjemný a ústretový prístup. Oceňujeme a chválime!

25.9.2012 - Zaciname opravu vo vlastnej rezii. Zarubnu otvaracich dveri sme demontovali, ocistili od PUR peny a namontovali este raz, dvere uz su OK, nezatvaraju sa, neotvaraju sa svojvolne. Zarubnu posuvnych dveri caka rovnaky proces.