10. mar 2019

Krok za krokom... - streda 28. 05. 201465/321
streda 28. 05. 2014
 • skorpysi vymazal nase komenty? 😞
  dufaj ze ti tie roxory tam dali.. na taketo dolezite veci ako je veniec a viazanie zeleza treba prizvat stavebny dozor a nech to skontroluje pred zalievanim.. potom je uz naprava nemozna alebo nakladna.. su to dolezite veci ktore ovplyvnuju statiku.. a som si este vsimol ze tyce blizsie XPS su moc blizo k nemu.. z foto to tak vyzera..roxor musi byt obaleny betonom aspon 2cm...
  • miroslaw
   AUTOR
   @skorpy  nie, vymazal som celú fotografiu a s ňou vlastne došlo k zmazaniu aj komentov... po vašich postrehoch, za ktoré Vám mimochodom ďakujem som kontaktoval st. dozor, ktorý mi vysvetlil aký zvolili postup prác. jeden ďeň zviazali železa naukladali ich do šalungu, (vtedy som vyhotovil svoje fotografie). na druhý deň pred vyliatim betónu všetko previazali od rohov, cez spoje, tak ako to má byť. Videl som fotografie na mob. telefóne. Ak mám pravdu povedať, čo sa týka toho, že železá sú príliž blízko XPS, tak to som neriešil, ale určite sa opýtam aj na to. Vďaka.
   • skorpy@miroslaw  ked to bolo ako vravis tak fajn.. potom aj to vystredovanie zeleza mohlo byt ine, lebo na foto je vidno ze lava strana ma vacsiu medzeru a mohli to pred zalievanim este poposuvat na tu spravnu poziciu.. cize to mas asi vsetko v poriadku..
    • miroslaw
     AUTOR
     @skorpy áno, máš pravdu, na fotkách to je nalepené na tej izolácii, ale predpokladám že pred zaliatím a previazaním to dali do stredu a že to je OK. Robia to chlapi, ktorí ročne postavia pár domov a doposiaľ sa na ich robotu nik sťažoval, tak že majú dôveru.
    • Patrí do kolekcií

     ninaclaudius(289)