Odporúčame: Mojasvadba.zoznam.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

mimi210 Neaktívny


 • Už dlho sme sa pohrávali s myšlienkou ísť stavať. Muž žil celý život v RD, ja som tam s ním žila 5 rokov a potom sme sa vydali vlastnou cestou a kúpili byt. No časom sme zistili, že nás akosi nenapĺňa taký život. A samozrejme chceme vytvoriť niečo pre deti. Nech si aj oni užijú tie krásy života v RD.
  Len dlho sa nám akosi nič nepáčilo. Kam sme prišli pozrieť na pozemok, tak sme si vždy našli niečo, čo nám nevyhovuje.
  Až sa nám raz postavil cesty teraz už náš domček :-) Nikdy som nechcela prerábať starý dom, ale tento nás očaril a hlavne sme sa v ňom hneď cítili ako doma. Proste cítime, že má ducha, alebo ako to vyjadriť...
  Takže 25. 9. 2012 sme podpísali kúpnu zmluvu a domček sa stal náš. Kľúče sme dostali 31. 10. 2012, keďže sme sa s predchádzajúcimi majiteľmi dohodli, čo majú vypratať a pozberať úrodu. No skôr len pozberali úrodu... To ešte musíme s nimi dotiahnuť...
  A som z domčeku stále viac a viac nadšená.
  Takže sme sa v novembri 2012 pustili do úpravy dvora a postupne pri tom čistíme aj chalúpku. Dvoru sme dali prednosť, keďže pri prerábke budeme bordel situovať do predzáhradky a vzadu sa môžu deti voľne pohybovať. Na prípravu domčeku na rekonštrukciu máme celú zimu.
  13. 11. 2012 sme boli na prvom sedení s projektantkou a zistili sme, že sa z videnia poznáme a ona vlastne pochádza z tej ulice, kde sme kúpili. Dostali sme na ňu odporučenie a takáto zhoda náhod. Snáď osud :-) Prostredie aj domček výborne pozná, tak si myslím, že sa s projektom lepšie stotožní. A predstavy sme mali skoro úplne rovnaké :-)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
mimi210
Registrácia: júl 2012
Bydlisko: okres Púchov
Príspevkov: 5
Inzerátov: 0
Priatelia: 11
Páčia sa mi tieto fotoblogy (9)
Moje kolekcie