Prerabka domu po rodicoch

18. máj 2020
Prerabka domu po rodicoch - Obrázok č. 9
 • petka456ahoj chcem sa ta spytat ci si aj podrezaval a ak ano tak kto ti to podrezal a kolko si platil diky.
  • matko291
   AUTOR
   naštastie starky keď staval dom tak bol šikovný a izoláciu dal pod múri
   • petka456a kolko rocny dom si prerabal lebo aj my sme prerabali starsi dom z 50rokov ale ties sme nepodrezavali a ties svokor bol sikovny ties to dobre zaizoloval ja si pametam v akych velkych sudoch smolu topil na dvore pod ktorou kuril.A to preto som sa pytala lebo vela ludi tu na streche je proti prerabke kazdy ti len pise ze vsetko zburaj a stavaj nanovo.Ale dnesny majstri su len rychlo spravit a zarobit.Svojpomoc je a aj bola lepsia ako dnesne firmi zoberu peniaze a mas ich problem dostat aby ti prisli nieco opravit.
    • matko291
     AUTOR
     @petka456  dom je postaveny v 1959 roku. Podla mňa je hydroizolacia zakladov najdôležitejšia vec pri stavbe. Presne ako píseš celá platňa aj u mňa je vyasvaltovaná a potom po obvode terový papier a postavené múry. Ja keby som mal kupovať starší dom nikdy by som nekúpil dom bez podpivničenia a vôbec nie bez základu
     • petka456ani ja by nekupovala ale co sme zdedili tak je pol domu podpivniceny teda mam tam 4miestnosti a su suche ani naznak po plesni a moj dom bol ties asi v tych rokoch stavany ako aj vas ale kde su pivnice tam sa pristavovalo v 80roku.