Prvý výkop sa konal 17. 6. 2010. Hrubú stavbu staval môj manžel, môj otec, a môj strýko. Ja som vtedy ešte tehulka behala po stavebninách a zhánala všetko potrebné.:-), a preto mám teraz doma malú hyperaktivistku:
Podmienky terénu nás donútili k stavaniu aj pivnice. Rozhodli sme sa podpivničiť celý dom a už dnes viem, že ak nenastanú problémy, ľutovať to určite nebudeme. :-) Už dnes je plne využitá a to ešte nebývame. Polka pivnice budepatriť len na veci môjho manžela- ako je kutilsky kútik a asi osemdesiattisíc udíc na ryby a ešte viac tréningových veci potrebných k futbalu nehovoriac o množstve kopačiek.. :-) Ja si nájdem priestor pre žehliaren, práčku, a šatník :-).
Už dnes ked prichádzame na stavbu sa cítime na nej neskutočne dobre. Tak sme presvedčení, že sme si vybrali správny domček. Po uzatvorení stavby (okná a dvere plus ) sa k dnešnému dnu to je 14.01.2011 (piatok sa tešíme už z krbu a jeho rozvodov ako elektrike. Od nového týždňa začíname s vodou, plynom a kúrení atd. V máji by sme sa chceli sťahovať.a boli by to jedny z mojich najkrajších narodenín :-)