Naša rekonštrukcia - Obrázok č. 7575/207
 • zulfizarAhoj, prosím ťa, aké máte rozmery kúpelne s wc, obývky a kuchyne? Ďakujem krásne. PS: Teda pri tomto albume vidím, že aj z toho, čo nevyzerá vábne sa dá vykúzliť krásny domček.
  • lenusik123
   AUTOR
   @zulfizar  ďakujeme krásne.. je to makačka, ale stojí to za to 🙂
   obývačka má rozmer 5,5m x 3m
   kúpeľňa má rozmer 3 x 3m
   kuchyňa má rozmer 3,6 x 3,7m
   • zulfizar@lenusik123  Čítam, že Vy máte podobné rozmery izieb ako my. Prosím ťa, nevieš asi približne, koľko Vás vyšla rekonštrukcia? My ešte len začíname v staručkom dome, vôbec neviem, koľko mám čakať, že to vyjde.
    • lenusik123
     AUTOR
     @zulfizar  no u nás je výhoda, že manžel je stolár, takže všetok nábytok robil on a teda na tom sme značne ušetrili... vlastne všetko robil on, aj podlahy, obklad kúpeľne, maľovali sme si sami aj podlahu sme si sami kládli... myslím, že suma za tie všetky izby t.j. obývačka, chodba, kúpeľňa, kuchyňa, spálňa a detská sa pohybuje okolo tých 20.000€.. no v tom sú aj plastové okná a dvere, nové rozvody vody, proste všetko... 🙂
     • zulfizar@lenusik123  No teda, tak vy ste riadni šikulovia, som čakala, že napíšeš 60 000€, lebo teda podľa fotiek to na minimálne toľko vyzerá. Ďakujem ešte raz informácie a nech sa Vám dobre býva.
      • lenusik123
       AUTOR
       @zulfizar  no keby nábytok objednávame cez nejakú firmu, tak určite sa pohybujeme niekde okolo 35-40.000€ preto píšem, že na tom sme značne ušetrili keďže manžel je stolár