coverphoto
profesionál

lacne-minibagre: minibagre-minidumpre a nakladače

Stavebná mechanizácia, náradie, nástroje a pomôcky
Levice
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Ponúkame kvalitné stroje francúzskeho výrobcu Chargeur Plus ako ich oficiálny partner pre distribúciu a predaj mini strojov.
0905 809 804
313 Veľké Ludince
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Spoločnosť miniBAGRE s.r.o je mladý, spoľahlivý a flexibilný rodinný podnik, ktorý svojím zákazníkom ponúka kvalitné produkty a služby. Ponúkame vysoko kvalitné stroje francúzskeho výrobcu Chargeur Plus ako ich oficiálny partner pre distribúciu a predaj mini strojov. Naše stroje odporúčame nielen veľkým firmám a agropodnikateľom, ale aj súkromným osobám alebo malým poľnohospodárom, aby uľahčili ich každodennú prácu. Zo širokej ponuky máte možnosť zakúpiť si rôzne mini stroje - bágre, nakladače, ...

Ukážky našej práce
  • +17
Najnovšie inzeráty (6)
Minibager Libellule MPT-72-800-S - Obrázok č. 1
15. okt 2020
Nový tovar
6229 €
Minidumper DP-82-S - Obrázok č. 1
15. okt 2020
Nový tovar
4999 €

S týmito šikovnými ministrojmi viete urobiť rôzne každodenné úlohy okolo zvierat ako napríklad presunúť 100 l/ 200 kg a vyprázdniť obsah hydraulickým systémom. Presunúť palety alebo balíky slamy, sena pomocou adaptívnych vidlíc, vŕtať diery s priemerom 100, 150 a 200 mm pri budovaní plotu, nakladať hnoj na vozík atď.
Hlavnou výhodou mini nakladačov je ich šírka a multifunkčnosť – zmestí sa cez úzke boxy/dvere pre zvieratá.
Obsluha a výmena príslušenstva strojov je jednoduchá. Vy a vaši zamestnanci...

16 fotiek

Teraz je ten správny čas na kúpu minibagra!
Ku stroju Sphinx MPT-82-1500-P+ dostanete 3 lyžice a rýpací trn ZADARMO!
Využite exkluzívnu akciu!!! Akcia trvá do: 31.12.2020
https://www.lacne-minibagre.sk/exkluzivna-akcia

7 fotiek

Idete stavať dom?
Ak hľadáte šikovné a multifunkčné stroje tak ste na správnom mieste! Ponúkame Vám kvalitné francúzske stroje: minibagre, minidumpre a mininakladače so zárukou!
www.lacne-minibagre.sk

19 fotiek

Pri stavbe domu nájdete priestor, kde vám môžu naše stroje pomôcť.
Ak robíte pokládku zámkovej dlažby, minibagre a minidumpre budú vaším skvelým pomocníkom, ktoré vám uľahčia a urýchlia prácu. Minidumpre (minisklápače) využijete na odvoz stavebného materiálu napríklad na ťažko dostupné (úzke) miesta. Štrk, makadam, zeminu nie je problém so samonakladacou lyžicou nakladať a následne prepraviť na potrebné miesto.
Minidumpre (minisklapače) sú určené na každú stavbu a záhradu.
Viac info: https://www.lacne-minibagre.sk/Minidumpre

7 fotiek

Určite už máte predstavu, ako by ste využili ministroje na vašej farme. Pre malé farmy odporúčame predovšetkým mini nakladače. S týmito šikovnými ministrojmi viete urobiť rôzne každodenné úlohy okolo zvierat ako napríklad presunúť 100 l/ 200 kg a vyprázdniť obsah hydraulickým systémom. Presunúť palety alebo balíky slamy, sena pomocou adaptívnych vidlíc, vŕtať diery s priemerom 100, 150 a 200 mm pri budovaní plotu, nakladať hnoj na vozík atď.
Hlavnou výhodou mini nakladačov je ich šírka a...

11 fotiek