Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

10 najpopulárnejších albumov na Modrej streche v roku 2017  vybrali sme

Aj keď je už druhý týždeň nového roka, také malé obhliadnutie za rokom 2017 si ešte môžeme dopriať. Minulý rok na Modrej streche pribudlo až 5540 nových albumov. To je úžasné číslo a je nemožné vybrať z nich len pár a pomenovať ich tými najlepšími, pretože pre každého z nás bude najlepší nejaký iný album. Napriek tomu sme pripravili zoznam 10 albumov, ktoré od vás v roku 2017 získali najviac označení Páči sa mi to a stali sa tak za minulý rok najpopulárnejšími.

Nech sa páči, pozývame na návštevu do 10 najpopulárnejších albumov roku 2017 na Modrej streche:

10. Drevený bazén 6 x 3 x 1,3 m (album používateľa @jakino)

Pán Jaro si splnil svoj sen a postavil si bazén z červeného smrekového dreva. Ak vás zaujíma postup a rozpočet tohto projektu, určite si pozrite celý album.

Pozrieť celý album.

9. Čo sa dá "vytrieskať" z Ikey ;-) (album používateľky @hallie)

Jediný album z tejto desiatky, ktorý nezobrazuje bývanie autorky albumu, ale je inšpiratívnou zbierkou obrázkov z internetu. Ikea a jej rôznorodé využitie nábytku sú zjavne obľúbené :)

Pozrieť celý album.

8. Uz skoro,nas domcek...:) (album používateľky @moniker)

Nádherný a útulný domček. Je úžasné v tomto albume sledovať, ako sa interiér postupne vďaka šikovnej majiteľke zútulňoval a stával sa z neho domov. 

Pozrieť celý album.

7. Domcek (album používateľa @hochsi)

Tento domček vás očarí svojím dokonale zladeným použitím materiálov a premysleným osvetlením v každej miestnosti. Je v ňom čo obdivovať!

Pozrieť celý album.

6. Starý domček na Vrchoch (album používateľky @zienka_z_lesa)

Tento album je ako rozprávka a rozpráva nám odvážny a ťažký, ale nádherný príbeh. Mladomanželia sa rozhodli starý domček na lazoch prerábať svojpomocne a bez hypoték. A je krásne sledovať, čo všetko ich na tejto ceste sprevádza a ako sa im darí.

Pozrieť celý album.

5. Náš domov :) (album používateľky @kristina19)

Dom, ktorý je dôkazom toho, že výroba nábytku do kuchyne a jedálne namieru sa pre ten výsledok oplatí. A kuchyňa v tomto domčeku nie je tým jediným, čo sa tu dá obdivovať.

Pozrieť celý album.

4. Domcek snov (album používateľky @halushkaaa)

Niet pochýb o tom, že tento dom v skutočnosti je pre mnohých domom snov. Jeho prírodné farby a materiály, pozorne vybraté a skombinované doplnky vás určite nadchnú.

Pozrieť celý album.

3. U nas 2017 (album používateľky @karamelka1973)

Pravidelným návštevníkom Modrej strechy je dom používateľky @karamelka1973 určite veľmi dobre známy. Dom je postavený podľa projektu Laguna 17 a je zariadený veľmi neobyčajne, vo farebnej kombinácii sivej, bielej a žltej, ktorá priestor originálne dotvára.

Pozrieť celý album.

2. Pekne veci pre radost... (album používateľky @slavcatko)

Album používateľky @slavcatko je naozaj plný pekných vecí a pohľad naň spôsobuje radosť! Domček zaujímavý nielen svojim zovňajškom, ale aj vnútrom, premyslenými detailami a doplnkami, ktoré interiér nádherne zútulňujú.

Pozrieť celý album.

1. Naše nové bývanie: Domček L - dokončovanie (album používateľky @neyaa)

Tento domček asi netreba zvlášť predstavovať, takmer 1000 označení Páči sa mi to za jeden rok hovorí za všetko :) Ide o NED bungalov so zvýšeným stropom v jedálni, ktorý bol navrhnutý namieru presne podľa predstáv majiteľov. Zakladá si na minimalizme a je výsledkom prieniku prírodných, severských, industriálnych aj rustikálnych prvkov.

Pozrieť celý album.

 

Ďakujeme všetkým ľuďom (nielen z tohto výberu, ale z celej Modrej strechy) za to, že ste s nami, bez vás by to tu nebolo. A len vďaka vám sa Modrá strecha koncom minulého roka stala najnavštevovanejším portálom o bývaní na Slovensku. Ďakujeme!

Teraz už schuti môžeme naplno naštartovať rok 2018!  Dúfam, že aj tento rok bude plný výziev, nových projektov, úspechov a ďalších krásnych albumov :) Držím vám palce!

Jana, 4nets team

P.S.: A ktoré albumy, ktoré sa medzi najpopulárnejšie albumy nedostali, ste si minulý rok najviac obľúbili vy? Doplňte tento rebríček o ďalšie skvelé tipy :)

Pridané 9. jan 2018  •  Páči sa mi to
janamartish  
Pridané 9. jan 2018