Kráľovstvo gombíkov (a aj všetkého iného)

3. dec 2015
Kráľovstvo gombíkov (a aj všetkého iného) - Dnes som tam videl krásnu 45cm vysokú bábiku s porcelánovou hlavou za púhych 10€. Strašne dlho som pri nej stál a rozmýšľal, či ju kúpiť, alebo nie, ale nakoniec som ju nekúpil. Potrebujem sa mojej zbierky zbaviť a nie ju ešte rozširovať.

Dnes som tam videl krásnu 45cm vysokú bábiku s porcelánovou hlavou za púhych 10€. Strašne dlho som pri nej stál a rozmýšľal, či ju kúpiť, alebo nie, ale nakoniec som ju nekúpil. Potrebujem sa mojej zbierky zbaviť a nie ju ešte rozširovať.

 • benji3Ty ako chlap zbieraš bábiky?Už som ozaj zvedavá na to tvoje kráľovstvo,čo v ňom máš,začni fotiť a vkladať,prosím 🙂
  • jamk1
   AUTOR
   @benji3  Ani neviem, ako som sa k tomu dostal. Raz som chcel mojej známej, čo bábiky zbiera urobiť len tak radosť a jednu som jej kúpil. A presne takú mala doma a hovorí, však si ju teda nechaj Ty, aspoň Ti bude krášliť domácnosť. Potom som k nej kúpil ďalšiu, ďalšiu a ešte ďalšiu až ich bola plná vitrína. :o) Raz nafotím, až budem mať trochu viac času.
   • benji3@jamk1  nafoť,nafoť,budem rada...ja ich mám tiež dve-tri,už som aj nejaké predala a teraz mi je ľúto 😞 ....ale kupovať ďalšie sa tiež nechystám,lebo ich nemám kde dať,no keby mi niekto dal,neodmietnem 😃