Industrial style výrobky

29
18. máj 2019
Niektorí hovoria, že na začiatku všetkého bol pán Boh, ktorý stvoril Adama a Evu, niektorí že to všetko začalo veľkým treskom a u mňa to...
Industrial style výrobky - Prvá návšteva železiarstva a oboznámenie sa so sortimentom železných trubiek, kolienok, spojok a hlavne s rozmermi v cóloch
0
0
Industrial style výrobky - To čo vidno v regáloch je lôen časť sortimentu, na šťastie personál (ženský) je milý, ochotný a hlavne sa vyznajú dievčatá, ochotne poradia a sú trpezlivé (REMESLO Nová Baňa)
0
0
Industrial style výrobky - Po prvotnej predstave som nakúpil prvých pár komponentov a začal som premýšľať nad spôsobom skladania.
0
0
Industrial style výrobky - Už som doplnil sortiment o keramické objímky žiaroviek E27. Až neskôr som prišiel na to, že s nimi bude trochu problém, lebo sa mi nezmestia do trubiek, ako som si predstavoval. Ale aj to vyriešim....
0
0
Industrial style výrobky - Všetky kúsky odmastené a keďže sú povrchovo zinkované, tak len závity budem striekať základnou farbou proti korózii.
0
0
Industrial style výrobky - Hlavná časť budúceho svetla zložená a na pevno dotiahnutá.
0
0
Industrial style výrobky - Namontované redukcie pre držiaky objímok a okrasné zátky na spodnej strane.
0
0
Industrial style výrobky - Tu je už namontovaná objímka, ktororu bude uchytený na stenu a držiaky objímok. Teraz budem riešiť montáž objímok a na koniec náter bronzovou patinovacou farbou.
0
0
Industrial style výrobky - Pôvodná objímka sa do trubky nezmestila. Tak som pomocou karbobrúsky a diamantového kotúča musel pristúpiť k jej zmenšeniu.
0
0
Industrial style výrobky - Ešte trochu dobrúsiť a bude tam pasovať celkom pekne. Nerovnosti po brúsení zakryje ozdobná krytka. :o)
0
0
Industrial style výrobky - Káble k objímkam mám zapokené, už ich len nejako šetrne prepchať cez trubky.
0
0
Industrial style výrobky - Objímka na svojom mieste. Medzera medzi objímkou a trubkou bude vyliata epoxydom.
0
0
Industrial style výrobky - Káble prevlečené cez trubky, už len zapojiť so svorkovnicou na prívodný kábel.
0
0
Industrial style výrobky - Po natiahnutí káblov som spravil konečný náter. Má dve vrstvy a myslím, že sa vcelku vydaril, i keď moja predstava o farbe bola trochu iná.
0
1
Industrial style výrobky - Detajlnejší pohľad na povrchovú úpravu
1
0
Industrial style výrobky - Ešte jeden detail.
0
0
Industrial style výrobky - Konečný vzhľad svietidla. Žiarovky pravdepodobne vymením za menšie, lebo tieto sú dosť veľké k rozmerom svietidla. Idem zháňať iné žiarovky... :o)
5
3
Industrial style výrobky - Nedalo mi, musel som prirobiť prívodný kábel a vyskúšať, ako to vyzerá v zapnutom stave.
1
0
Industrial style výrobky - Predstavoval som si, že tá žiarovka nebude svietiť, ale plápolať ako sviečka. Škoda... nabudúce. :o(
0
0
Industrial style výrobky - Po takmer troch týždňoch som dnes dostal zásielku z Aliexpressu. Krásne liatinové príruby nielen na lampy, ale neskôr aj na nástenné poličky.
1
3
Industrial style výrobky - Na Sk som zaplatil za jednu prírubu 12.€. Na Aliexpresse 15€ za 10 kusov a doprava samozrejme zadarmo. :o)
1
2
Industrial style výrobky - Aby som mohol pokračovať v zostavovaní ďalšej lampy, musel som zase navštíviť obchod s vodoinštalačným materiálom.
0
0
Industrial style výrobky - Tlačidlové spínače z Avelmaku Snina, ktoré použijem na zaujímavý vypínač.
0
0
Industrial style výrobky - Vypínač sa bude ovládať vodovodným kohútikom.
0
0
Industrial style výrobky - Toto sú okrem žiarovky, kábla a náteru všetky komponenty potrebné na budúcu lampu.
0
0
Industrial style výrobky - Provizórne zostavená lampa, zatiaľ ešte bez žiarovky a kabeláže.
2
0
Industrial style výrobky - Konečne poskladaná, zapojená elektrika, točka perfektne fungujúca ako vypínač. Zajtra už len nalakovať a počkať pokiaľ príde nejaká pekná žiarovka z Aliexpressu. :o)
2
0
Industrial style výrobky - Natreté, ale ešte stále bez žiarovky. Fotka je trochu nevydarená, až bude celkom suchá farba, spravím lepšiu.
0
0
Industrial style výrobky - Snáď o niečo lepšia fotografia. Zatiaľ ešte stále zavesené na slnku a suší sa. :o)
0
0
 • juanexToto je skôr Stempunk štýl a nie industrial. Taký postapkaliptický. Do PC herne by sa hodil, teraz sú také hry populárne.
  • jan83Paráda, držím palce, teším sa na výsledok.
   • jamk1
    AUTOR
    @jan83 Ďakujem pekne, aj sám som zvedavý, či konečný výsledok bude taký, ako si predstavujem. :o)
    Členom od 22. feb 2011
    85
    profil používateľa