Čo sa skrýva na povale

18. aug 2016
Čo sa skrýva na povale - Vzadu taška z pravej bravčovej kože, rovnako ako aj tie kazety na kozmetiku. Tašku som nosil s hrdosťou ešte ja do školy, tá je po mojom otcovi, od ktorého som ju horko-ťažko vymodlikal. A kopec kancelárskych potrieb.

Vzadu taška z pravej bravčovej kože, rovnako ako aj tie kazety na kozmetiku. Tašku som nosil s hrdosťou ešte ja do školy, tá je po mojom otcovi, od ktorého som ju horko-ťažko vymodlikal. A kopec kancelárskych potrieb.

 • zuzula71taska a vsetko su supis !
  • jamk1
   AUTOR
   @zuzula71  Otec robil zástupcu riaditeľa v Doprastave a to bola jeho "služobná" taška. Ja som ju strašne chcel a keď som potom chodil na druhý stupeň na ZDŠ-ku, tak som si ju od neho vymodlikal a bol som na ňu strašne hrdý. Zato v škole sa mi všetci smiali, že s takou starou taškou chodím do školy. Otec potom dostal perfektnú koženú tašku a o tú zase prišiel tak, že jeho sekretárka - taká mladá fešná kočka - ju od neho zase vydrankala, že ju chce na minisukňu... Keď som ju prvýkrát videl v tej minisukni z tej tašky, tak som bol okamžite presvedčený, že je lepšie využitá, ako keby sa v nej nosili nikomu nič nehovoriace papiere. :o)
   • zuzula71@jamk1 )))))) sa smejem...Doprastav ? odtial som poznala vela ludi ked sme robili most Apollo
    • jamk1
     AUTOR
     @zuzula71  To bol už iný Doprastav. Môj tatko bol narodený v r.1914 !!!
     • zuzula71@jamk1  ach jo... )