Pred pár rokmi sme kúpili cca 130 ročný kamenný dom, ktorý sme plánovali na rekreačné účely a do budúcna postaviť na druhom konci pozemku nový dom. Táto stavba nás ale natoľko očarila svojou podstatou a silnou dušou, že sme sa rozhodli prerobiť ju na náš "hrad". Kvôli nej sme sa presťahovali cca 180 km - v podstate bližšie "domov" a lepšie sme ani urobiť nemohli. Práve nastal čas keď začíname, tak držte palce. Plánov máme plnú hlavu a aj peknú kopu papierov ;o))

september 2013 - akosi sa nám to celé spomaľuje, prišli sme o pár majstrov, murár mal ťažký úraz, obkladač odskočil, lebo má lepšiu zákazku, druhý obkladač sa prišiel ponúknuť sám a po dohode, že príde v jednu peknú sobotu sa viac neozval ...
Ale moji chlapi Izolovali povalu, aby nám teplo neutekalo hore (nobasil nám z veľkej časti vyžrali myši :-( ), sieťkujú kúpelku, zvýšili dvere, takmer dokončili pec, začínajú s podlahami, ja som si dala za cieľ vybrúsiť a natrieť kazetové vchodové dvere a ako-tak zazimovať záhradu :-) Október bude hádam lepší :-)