Vizualizácia

4
28. mar 2011
Vizualizácia - Linku by som chcela mat v prevedeni javor a steny ladene bud do oranzova alebo do bledozelena a truba bude posunuta o kusok do prava a bude v dolnej casti.
1
10
Vizualizácia - Obrázok č. 2
2
5
Vizualizácia - krb bude na tej strane kde je ta skrinka co vyzera ako sachovnicove policko a bieli urcite nezostane
3
7
Vizualizácia - Obrázok č. 4
2
9
 • erikaistokovicova
  AUTOR
  dali sme si urobit vizualizaciu ale som sklamana, lebo takto si to vobec nepredstavujem. Dali sme si ju teraz uobit len kvoli rozlozeniu zasuviek a potom ,ked budeme tak daleko tak nam budu musiet robit vizualizaciu nanovo,, bo vizualizant nemal teraz vela casu. Farebne to bude uplne inak ako je to teraz a v ubyvacke bude nabytok inak rozmiestneny, lebo by som asi oslepla keby mam telku tak blizko oci.
  • erikaistokovicova
   AUTOR
   hehe este aj okna mam biele a on ich dal hnede. Posobi mi to celkovo strasne smutne.
   • ladgaveď keď sa tam dajú kvety a doplnky, tak to už smutné nebude a potom stačí meniť doplnky, ich farebnosť a vždy bude obývačka iná.
    • axixiMne sa farby vizualizácie páčia, je to elegantné a jemné, ale asi by som sa nezmierila s takýmto usporiadaním. Sedačka je v priestore a chrbtom ku kuchyni a jedálenskému stolu, tvorí bariéru v prechode z kuchynského kúta, nepôsobí to na mňa útulne. Asi by som zvolila iný tvar.
     • sestricka1Vizka sa mi páči, pôsobi elegantne a útulne, kuchyna je riešená super, teraz po montáťi mojej by som chcela skoro všade šupllíky 🙂
      • erikaistokovicova
       AUTOR
       tato vizualizácia už dávno nieje platná
       Členom od 17. máj 2010
       21
       profil používateľa