7. jún 2011

Podlahové kúrenie a poter - za 3 a pol hodiny bolo po všetkom. Teraz už len čakať kým to uschne a konečne sa možem pustiť do umývania okien :)18/18
za 3 a pol hodiny bolo po všetkom. Teraz už len čakať kým to uschne a konečne sa možem pustiť do umývania okien :)
 • velicanyiAhoj, chcel by som sa popýtať aký je to materiál z čoho ste tie potery robili?? Je to nejaký piesok+cement?? Kolko máte m2 podlahovej plochy a kolko toho matrošu vám tam asi odišlo?? Tiež by ma dosť zaujímalo kolko ste platili za robotu a kolko za materiál?? Veľa otázok, ja viem, ale tiež nás to čaká tak si chcem urobiť nejaký predbežný obraz... Ďakujem..
  • dzusolmMňa by skôr zaujímala firma ktorá Vám to robila. Mal by to byť strojový cementový poter: piesok, cement, voda. Pridáva sa do toho plastifikátor, polypropylénové vlákna ktoré slúžia ako náhrad kari siete. U Vás to zrejme nedávali nakoľko tú karisieť som videl na izolácii. Presne týmto systémom chcem robiť potery aj u seba, žiadne behanie fúrikom po podlahovke.
   • erikaistokovicova
    AUTOR
    @velicanyi  Ahoj je to tak ako to pise dzusolm.Je tam piesok 04, cement, voda a este tam nieco prilievali z bandasky ale uz som zabudla ze kvoli comu to bolo ale viem ze to neboli tie vlakna namiesto kari sieti pretoze kari siete mame.
    Neviem presne povedat kolko materialu tam slo, dosla Liazka vysypala za vlecku piesku a este nam z toho piesku vystalo asi 20 taciek a z palety cementu nam vystalo asi 5 vriec. Za robotu brali 3.20E za m2 k tomu si uctovali este za dopravu a plus tu zmes co nam tam pouzili. My sme mali priblizne 115 m2
    • erikaistokovicova
     AUTOR
     @dzusolm  bola to firma z dediny Trstice. v tejto dedine je strasne vela firiem co robia potery.
     • evus@erikaistokovicova  Erika,kolko vas to vyslo nakomplet s robotou aj s materialom?
      • bamjulka@erikaistokovicova  ahoj, mozes mi prosim napisat nazov firmy co vam to robila? dakujem.