Odporúčame: Mojasvadba.zoznam.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

emuci Neaktívny

Už bývam v dome - okres Košice-okolie  • 

  • Domček sme začali stavať tohto roku- 2010. Začínalo to ťažko, veď si pamätáte ešte na tie dažde....nie a nie prestať. Prešlo pol roka, a my sme sa konečne dopracovali k základom- máme ich hotové. Domček bude mať 13x9 metrov, úplne jednoduchý obdľžnik- nie sme nároční.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
emuci
Každý, kto stavia, bude stavať, prestavuje, plánuje a hľadá inšpirácie- vy všetci na chvíľočku zastavte a prežite krásne sviatky...a naberte silu, lebo na ďalší rok pokračujeme :-)))
emuci
Máme strechu- už nám dnu nepršííííííííííí... dnes sme pozametali, dali domček trochu doporiadku, zasadili sme slivku a hrušku...na tento rok zhruba končíme, môžu prísť Vianoce :-)))
emuci
Drevo na strechu sme natreli včera s mužíkom, bola to fuška...veniec je zaliaty a odpočinutý- nabudúci týždeň nám prídu robiť strechu. Už sa neviem dočkať, ako ten náš domček bude v skutočnosti vyzerať...
emuci
A máme hotovú dekuuuuuuu- už nám nenaprší dovnútra...vytešujem sa ako malé decko.
emuci
Zajtra sa u nás betónuje strop- už nám dnu nenapršííííí.....idem spať, lebo sa zajtra navarím :-)))
emuci
Polvička pomaly končí maródku...a budeme pokračovať- ale celkom sa táto prestávka v stavbe oplatila- pozisťovali sme, kde je čo lacnejšie a máme dovezený materiál na strop a objednanú strechu...celkom fajn ceny. Trpezlivosť ruže nosí:)))
emuci
Tak mužík musí ubrať- stagnujeme s prácou, včera som brala moju polovičku na pohotovosť, lebo si takmer vylomil nohu- samozrejme na stavbe...tak mu dali dlahu a má oddychovať....a mám 3 deti : )))
emuci
Dnes dávajú chlapi preklady...možno sa zajtra začne so šalovaním venca- ak nie, tak až budúci týždeň...ale je vonku horúúúúco.
emuci
V pondelok nám boli dvaja šikovníci položiť prvý rad tehál...dnes je streda a na foto vidieť ako sme so stavbou pekne pokročili.
emuci
Eni
Registrácia: september 2007
Bydlisko: okres Košice-okolie
Príspevkov: 61
Inzerátov: 0
Priatelia: 35
Páčia sa mi tieto fotoblogy (22)